دریادار خانزادی روز نیروی هوایی را تبریک گفت

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش، با صدور پیامی ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، دریادار حسین خانزادی روز شنبه خطاب به سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بنا به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) بسیار مهم و به‌ یک معنا تعیین کننده است یک مجموعه باشکوه و زیباست.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: نیروی هوایی ارتش، آمیزه‌ای است از نظامی‌گری، دانش، فناوری، شجاعت و هنر و سالروز این نیروی الهی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و افتخاری بزرگ برای نیروی هوایی و نشان سرافرازی همه‌ ارتشیان است.

خانزادی تصریح کرد: سالروز نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران نه تنها در خاطره‌ نسل انقلاب، بلکه در اذهان نسل‌های آتی این کشور نیز همیشه به عنوان یک حماسه‌ جاویدان متجلی و منوّر خواهد ماند.

وی خطاب به فرمانده نیروی هوایی ارتش، ضمن گرامی‌داشت این روز باعظمت، توفیقات روزافزون وی و کارکنان غیور و ولایتمدار آن نیروی الهی را در راه اهداف آرمانی انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند متعال و تحت زعامت پربرکت حضرت ولی عصر(عج) و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مسئلت کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha