راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد پویایی انقلاب اسلامی است

آبادان - ایرنا - امام جمعه آبادان با اشاره به اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی گفت: این راهپیمایی نشان از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی دارد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی ابراهیمی‌پور در خطبه‌های دوم این هفته نماز جمعه آبادان با بیان اینکه ۲۲ بهمن روز پیروزی خون بر شمشیر، حق بر باطل و رهایی از استکبار است، افزود: مردم با حضور گسترده در این راهپیمایی پویایی انقلاب را به رخ جهانیان خواهند کشید.

وی اظهارداشت: ۲۲ بهمن یادآور ایثار، شهادت و تجلی‌ بخش ولایت بوده و امید است مردم با حضور در راهپیمایی این روز به وظیفه خود عمل کنند.

امام جمعه آبادان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درخصوص اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ملت ایران در ۴۰ سال گذشته با وجود برخی کاستی‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب به رخ جهانیان کشیده‌اند.

وی انتخابات اسفندماه را یکی از مهمترین انتخابات کشور عنوان کرد و افزود: انتخابات مهم‎‏ترین موضوع اساسی نظام و زیربنای علاج همه مشکلات و زیرساخت همه پیشرفت‏‌ها است زیرا هر پیشرفتی با قوانین خوب، ساختارهای محکم، عناصر و نیروهای متخصص و انقلابی رقم می‎خورد.

حجت الاسلام ابراهیمی‌پور گفت: علاج مشکلات کشور در قوی شدن است که این اقتدار ملی با تشکیل مجلس و انتخاباتی قوی رقم می‏‌خورد.

وی با تاکید بر لزوم پرهیز از حاشیه سازی در جریان انتخابات بیان کرد: انتخابات اصل، اقتدار و عزت نظام است و مابقی حاشیه‏‌هایی است که توسط برخی ساخته می‎‏شود.

امام جمعه آبادان افزود: با وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی، هر ایرانی که امنیت و اقتدار کشور برایش مهم است باید در انتخابات شرکت کند.

وی خواستار جذب نیروهای بومی در مشاغل شهرستان آبادان شد و گفت: مدیران شهرستان آبادان باید بدانند تا زمانی که جوان تحصیلکرده آبادانی در این شهر فاقد شغل است حق جذب نیروی غیربومی را ندارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha