بانوان ایرانی ۹ مدال رنگارنگ بدمینتون جام فجر را از آن خود کردند

شیراز-ایرنا- با پایان یافتن مرحله نهایی رقابت‌های بدمینتون بین‌المللی جام فجر، در بخش انفرای و ۲ نفره، بانوان ایرانی ۹ مدال رنگارنگ را برگردن انداختند.

در پایان این بازی‌ها که جمعه در سالن شهید آیت‌الله دستغیب شیراز برگزار شد، تیم ملی بانوان ایران با شایستگی ۲ نشان طلا، ۲ نقره و پنج برنز کسب کردند.

در دیدار نهایی 2 نقره بانوان که بین تیم هاله همدانچی و پگاه کامرانی از یک سو و نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده از سوی دیگر برگزار شد، سرانجام  تیم نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده با نتیجه ۲ بر صفر به برتری دست یافتند و ۲ نشان طلا را به خود اختصاص دادند.

همچنین هاله همدانچی و پگاه کامرانی به نشان نقره بسنده کردند و تیم های ثریا آقایی، ثمین عابد خجسته و ساره امینیان، فاطمه بابایی هم با کسب مقام سوم، چهار نشان برنز گرفتند و در انفرادی هم ثریا آقایی نشان برنز گرفت تا بانوان ایرانی با ۹ مدال رنگارنگ و کارنامه‌ای درخشان به کار خود پایان دهند.

بیست و نهمین دوره رقابت‌های بدمینتون بین‌المللی جام فجر پانزدهم بهمن ۹۸ با شرکت ۱۴ تیم داخلی و خارجی در سالن شهید آیت‌الله دستغیب شیراز آغاز شد.

۲۸ بازیکن در قسمت یک نفره و ۲ نفره تیمی بانوان و آقایان از کشورهای کانادا، مکزیک، آمریکا، افغانستان، بلژیک، بلغارستان، اسلواکی، اتریش، هند، پاکستان، ایسلند، عراق، اوکراین و ایران  در این بازی‌ها شرکت دارند.

۲۵ هزار دلار جایزه برای این مسابقه‌ها تعیین شده است.

بیست و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر عصر امروز (هجدهم بهمن‌ماه ۹۸) با انجام بازی‌های مرحله نهایی مردان و اهدای جوایز ورزشکاران پایان می‌یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha