افتتاح پروژه های آبفای شهری و مسکن مددجویی سیاهکل با حضور استاندار

لاهیجان - ایرنا - تعدادی از پروژهای عمرانی در حوزه آبفای شهری و مسکن مددجویی شهرستان سیاهکل با حضور استاندار گیلان بهره برداری شد.

ایوب دهدار مدیر آبفای شهری شهرستان سیاهکل در حاشیه این مراسم در مورد پروژه های آبفای شهری مورد افتتاح به ایرنا گفت : مهمترین پروژه امروز بهره برداری و راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب و تاسیسات جانبی مسکن مهر 76 واحدی شهرستان است.

وی افزود : برای راه اندازی این پکیج 650 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است و با راه اندازی آن مشکل فاضلاب این واحدها رفع  و مشکل زیست محیطی در این حوزه برطرف می گردد.

وی عنوان کرد : به صورت نمادین فاز اول اصلاح خط انتقال و بهسازی چشمه های دیلمان به طول 2هزار و 600 متر با هزینه 500 میلیون تومان و پروژه محصورسازی چاه ها و مخازن ذخیره دیلمان با اعتبار 300 میلیون تومان نیز بهره برداری شد.

 13 هزار و 214 نفر مشترکین آبفای شهری شهرستان سیاهکل هستند که این پروژه دو شهر سیاهکل و دیلمان را پوشش می دهد.

امروز همچنین در سفر استاندار به سیاهکل 7 واحد مسکن محرومین که توسط بهزیستی برای مددجویان شهرستان احداث شده مورد بهره برداری قرار گرفت. 

 حکیمی مدیر بهزیستی شهرستان سیاهکل هم در حاشیه مراسم افتتاح مسکن مددجویی در روستای خرارود به خبرنگار ایرنا گفت : برای ساخت  این واحدهای مددجویی حدود 350 میلیون تومان هزینه صرف شده است.

2 هزار نفر مددجوی بهزیستی سیاهکل هستند که 700 نفر مستمری بگیر این اداره می باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha