دولتمردان عدالت را ملاک کار خود قرار دهند

آبادان - ایرنا - فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه گفت: دولتمردان عدالت را ملاک کار خود قرار دهند و مانند شهیدانی چون قاسم سلیمانی‌ در پیشبرد اهداف ایران اسلامی ازخودگذشتگی نشان دهند.

به گزارش ایرنا سردار حمید سرخیلی پنجشنبه شب در بیست و دومین گردهمایی گردان مقداد آبادان با اشاره به مقاومت ملت ایران در تحریم‌های سیاسی و اقتصادی افزود: هیچ مشکل غیرقابل حلی در بحث امنیت وجود ندارد.

وی با بیان اینکه لازمه گذشتن از تجملات دنیا را تداوم راه شهدا دانست و گفت: نمایندگان مجلس دین خود را به خدا و مردم ادا کنند و به دنبال رفع مسایل و مشکلات مردم باشند.

فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه با اشاره به شرایط بسیار دشوار شهر آبادان در محاصره و جنگ تحمیلی افزود: شهدا و رزمندگان درنهایت دشمن را از این مرز و بوم بیرون کردند.

وی با بیان اینکه امروز ابهت آمریکا شکسته شده است، گفت: در ۷۵ سال گذشته به هیچ جای آمریکا تعرض نشده بود این درحالی است که انقلاب ایران اسلامی با شجاعت توانست ضربه محکمی به آمریکا وارد کند.

عده زیادی از رزمندگان جنگ تحمیلی آبادان زیرخط فقر هستند

مسوول هیات رزمندگان آبادان گفت: عده زیادی از خانواده‌های رزمندگان جبهه و جنگ در آبادان زیرخط فقر زندگی می‌کنند و نیاز به حمایت دارند.

مکی یازع راه اندازی گروه‌های جهادی در آبادان را از برنامه‌های هیات رزمندگان بیان کرد و افزود: راه اندازی گروه‌های جهادی با مشارکت جوانان جهت محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم آبادان ضروری است.

وی احداث ساختمان ویژه هیات رزمندگان را ضروری دانست و گفت: به منظور خدمات رسانی به اعضای خانواده‌های رزمنده‌های جنگ تحمیلی نیاز است محلی برای تکریم ارباب رجوع داشته باشیم.

 یازع از برگزاری کنگره سرداران بیش از چهارهزار شهید در آینده نزدیک خبر داد و گفت: کنگره سرداران چهارهزار شهید دفاع مقدس آبادان از سال ۷۳ تاکنون وقفه داشته که لازم است با همت رزمندگان و مسوولان دوباره برگزار شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha