فرمانده سپاه همدان: مشارکت حداکثری در انتخابات عرصه شکست دشمن است

همدان- ایرنا- فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عرصه دیگری برای شکست دشمن است و مردم با این حضور سیلی محکمی به دشمنان خواهند زد.

سردار مظاهر مجیدی روز پنجشنبه در آیین بهره‌برداری از یک واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستای قره‌تگینی ملایر بیان کرد: مردم ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن باید سیلی محکم‌تری بر دهان دشمنان بزنند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب حضور مردم ایران در تشییع پیکر مطهر شهید سردار سلیمانی را یوم الله خواندند و این امر نشان از حضور اثرگذار مردم در تمامی عرصه‌ها دارد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان، مردم را صاحبان اصلی انقلاب دانست و اظهار داشت: در مقاطع حساسی که انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیاز به کمک مردم داشت، مردم با جان و دل در صحنه وارد شدند و این حضور آنها همیشه کارگشا است.

اجرای ۱۵۰ عنوان برنامه دهه فجر در ملایر

فرمانده سپاه ناحیه ملایر نیز حضور حداکثری در انتخابات اسفند را وظیفه خطیر برای همه اقشار مردم دانست و گفت: ملت ایران امروز بیش از هر زمان دیگری در صحنه حضور دارند و همچنان از انقلاب دفاع کرده اند.

سرهنگ سیدجواد حسینی به نقش بارز و برجسته مردم در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی اشاره و بیان کرد: ظهور انسان‌های بزرگی همچون سردار سلیمانی از ثمره‌های انقلاب است که شهادت سردار بزرگ اسلام موجی برای مقابله با استکبار و ایادی آن در جهان به راه انداخته است.

وی همچنین با اشاره به ایام مبارک دهه فجر و بازگویی دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: این ایام فرصت مناسبی برای بیان و تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان است.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به شعار امسال دهه فجر «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایت‌مداری، جهاد و مقاومت» بیان کرد: در این ایام ۱۵۰ برنامه توسط سپاه ناحیه ملایر تدوین و در حال برگزاری است.

سرهنگ حسینی برگزاری یادواره شهدا، نواختن زنگ انقلاب، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری نشست‌های بصیرتی، غبارروبی گلزار شهدا و افتتاح هفت واحد مسکونی مددجویان آسیب دیده از سیل امسال را از جمله این برنامه‌ها عنوان کرد.

ملایر پیشتاز در احداث واحدهای آسیب دیده از سیل

مدیر کمیته امداد خمینی(ره) ملایر نیز در این آیین گفت: برای احداث واحدهای آسیب دیده از سیل با سپاه ناحیه ملایر برای احداث ۲۹ واحد و برای تعمیر ۳۹ واحد قرارداد داشتیم.

تیمور کرمی‌مقدم افزود: بیش از ۱۵ واحد با کمک بسیج سازندگی سپاه ملایر برای مددجویان احداث شد و در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد واحدهای آسیب دیده از سیل در این شهرستان احداث و تا پایان سال تحویل می‌شود.

وی با بیان اینکه ملایر از نظر احداث و تعمیر واحدهای آسیب دیده از سیل رتبه نخست استان را دارد ادامه داد: در سیل فروردین ۸۶۰ واحد مسکونی مددجویان ملایری آسیب دید که ۱۱۴ واحد تخریب شد.

مدیر کمیته امداد ملایر گفت: ۹۰ واحد مسکونی مددجویان نیز به طور کامل تخریب شد که از این تعداد ۸۲ واحد تاکنون احداث و تحویل شده است.

در ششمین روز از دهه فجر هفت واحد مسکن مددجویان ملایری که با کمک بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی سپاه ناحیه ملایر احداث شد، با حضور سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان افتتاح و تحویل مددجویان این شهرستان شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =