نبرد پرحاشیه مربیان ملی بسکتبال را شهرداری گرگان برد

تهران- ایرنا- در هفته بیست و پنجم لیگ برتر بسکتبال،‌ تیم شهرداری گرگان برابر پتروشیمی پیروز شد و تیم شیمیدر نیز در دیداری خانگی برابر نفت آبادان تن به شکست داد.

رقابت‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر بسکتبال امروز با برگزاری ۴ مسابقه آغاز شد که در حساس‌ترین دیدارها نفت ‌آبادان برابر شیمیدر به برتری رسید و شهرداری گرگان نیز پتروشیمی را برد.

در شهر قم، ‌تیم شیمیدر میزبان نفت آبادان بود و برابر این حریف در وقت اضافه با نتیجه ۸۵ بر ۸۱ تن به شکست داد. این مسابقه تا ثانیه‌های پایانی پایاپای بود و در نهایت با نتیجه ۷۳ بر ۷۳ به پایان رسید و بازی به وقت اضافه کشیده شد.

در وقت اضافه اول نفتی‌ها با درخشش دوباره سعید داورپناه کاپیتان خود حریفشان را ۸۵ بر ۸۱ مغلوب کردند.

در ماهشهر نیز پتروشیمی بعد از باخت برابر نفت آبادان میزبان شهرداری گرگان بود و در این مسابقه خانگی نیز مغلوب حریفش شد و باختی دیگر را تجربه کرد. پتروشیمی در این مسابقه با نتیجه ۷۰ بر ۵۵ برابر حریف مدعی خود تن به شکست داد تا همانند بازی رفت مغلوب شهرداری گرگان شود. 

این بازی حواشی زیادی داشت و چندبار توسط ناظر و داوران متوقف شد. پس از خطای حامد حسین‌زاده ملی‌پوش تیم پتروشیمی این بازیکن به شدت اعتراض می‌کند و داوران بازی او را اخراج می‌کنند. تصمیم داوران اعتراض تماشاگران را در پی داشت و این اعتراض افزایش پیدا کرد تا جایی که برخی از تماشاگران حاضر در سالن اشیایی داخل زمین پرتاب کردند. با نظر ناظر مسابقه به دلیل شرایط سالن بازی متوقف شد و تیم‌ها به رختکن رفتند و پس از آرام شدن جو سالن دوباره بازی از سر گرفته‌شد.

در ۲ دقیقه مانده به پایان بازی نیز به دلیل درگیری ۲ بازیکن بازهم مسابقه متوقف شد. 

در شرایطی این مسابقه حاشیه‌های فراوانی داشت که مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی هدایت شهرداری گرگان را برعهده دارد و فرزاد کوهیان مربی تیم ملی نیز سرمربی تیم پتروشیمی است. تقابل مربیان ملی در لیگ برتر مملو از حاشیه بود که در نهایت شاهین‌طبع پیروز میدان شد. 

در دیگر دیدارهای این هفته رعد پدافند در مصاف با شورا و شهرداری قزوین با نتیجه ۷۲ بر ۶۱ تن به شکست داد و مس کرمان ۸۲ بر ۵۷ نیروی زمینی را مغلوب کرد.

دیدار تیم‌های مهرام تهران و آویژه صنعت مشهد و اکسون تهران و ذوب‌آهن اصفهان فردا در سالن آزادی برگزار می‌شود.

این ۲ مسابقه به دلیل برگزاری دیدار دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس امروز برگزار نشد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha