بازیکنان بلژیک وکانادا به مرحله نهایی رقابت‌های بدمینتون جام فجر صعود کردند

شیراز-ایرنا- دیدار مرحله نیمه نهایی بیست و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون فجر ایران در بخش انفرادی مردان در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد و بازیکنان بلژیک و کانادا به دیدار نهایی صعودکردند.

در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی که پنجشنبه برگزار شد، شنگ از کانادا به مصاف واربر از اتریش رفت و این بازی در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود بازیکن کانادا پایان یافت و او به مرحله نهایی یک نفره مردان راه یافت.

همچنین دومین دیدار بین موریس از بلژیک با شیراک سن از هند برگزار شد و این بازی نیز در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود واربر از بلژیک خاتمه یافت تا این بازیکن هم راهی مرحله نهایی شود.

بدین ترتیب نوزدهم بهمن ماه، شنگ از کانادا و موریس از بلژیک برای کسب مقام قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت و شیراک سن از هند و واربر از اتریش هم به مقام سوم مشترک دست یافتند.

بیست و نهمین دوره رقابت‌های بدمینتون بین‌المللی جام فجر پانزدهم بهمن ۹۸ با شرکت ۱۴ تیم داخلی و خارجی در سالن شهید آیت‌الله دستغیب شیراز آغاز شد.

رقابت‌های بانوان در این دوره از مسابقه‌ها صبح‌ها و پیکارهای آقایان بعدازظهرها برگزار می‌شود.

۲۸ بازیکن در قسمت یک نفره و ۲ نفره تیمی بانوان و آقایان از کشورهای کانادا، مکزیک، آمریکا، افغانستان، بلژیک، بلغارستان، اسلواکی، اتریش، هند، پاکستان، ایسلند، عراق، اوکراین و ایران با هم پیکار می کنند.

۲۵ هزار دلار جایزه برای این مسابقه‌ها تعیین شده است.

بیست و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر نوزدهم بهمن‌ماه ۹۸ پایان می‌یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha