بیرانوند: روی دروازه استقلال خیمه زده بودیم

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه دیدند که پرسپولیس نسبت به استقلال برتری چشمگیری داشت و شاید موقعیت‌های زیادی نداشتیم اما روی دروازه استقلال خیمه زده بودیم.

«علیرضا بیرانوند» پس از پایان دیدار پرسپولیس و استقلال در شهرآورد ۹۲ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دوست دارم با اتفاق خوب و خاطره‌ای خوش پرسپولیس را ترک کنم و امیدوارم این اتفاق قهرمانی در پایان فصل باشد.

وی افزود: دوست نداشتم در آخرین شهرآوردی که در زمین به میدان رفتم شکست بخورم و خدا را شکر این طور نشد و در پایان به تساوی رسیدیم.

دروازه‌بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: روی اشتباهات فردی گل خوردیم اما با تلاش و پشتکاری که داشتیم گل‌های خورده را جبران کردیم. من روی گل‌های خورده مقصر نبودم.

بیرانوند تصریح کرد: همه دیدند که پرسپولیس نسبت به استقلال برتری چشمگیری داشت و بیشتر از رقیب خود مالکیت توپ و میدان در اختیارش بود.شاید موقعیت‌های زیادی نداشتیم اما روی دروازه استقلال خیمه زده بودیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم شرایط و بستری را فراهم کنند تا در مورد بلیت‌فروشی دیگر چنین اتفاق رخ ندهد و هواداران ورزشگاه را پر کنند.

بیرانوند افزود: من می‌دانم چه کسی فهرست قراردادهای بازیکنان را منتشر کرد. او در حال حاضر عضوی از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است و در کنار انصاری‌فرد حضور دارد.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال در پایان درباره انتخاب «دراگان اسکوچیچ» گفت: انتخاب صورت گرفت. او از فوتبال ایران شناخت کامل دارد و امیدوارم بتواند به تیم ملی کمک کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =