یک زن سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران شد

ساری - ایرنا - با حکم استاندار مازندران " رقیه صفری " به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری این استان منصوب شد .

حکم انتصاب صفری در این پست مهم اجرایی عصر امروز پنجشنبه در جلسه شورای اداری مازندران که با حضور محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری در ساری برگزار شد ، به وی داده شد.

استانداری مازندران پیش از این سه معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع ، معاونت هماهنگی امورعمرانی و معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی داشت که هم اکنون به چهار معاونت افزایش یافته است.

پیش از این وظایف معاونت توسعه منابع را معاونت هماهنگی امور اقتصادی بر عهده داشت.

صفری پیش از این در سمت معاون فرماندار شهرستان نور فعالیت می کرد. وی همچنین به مدت ۶ سال معاون اداره کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران بود.

استاندار مازندران هنگام اعطای حکم انتصاب خانم صفری گفت : براساس دستور رییس جمهوری می بایست ۳۰ درصد پست های مدیریتی را به بانوان‌اختصاص دهیم .

احمد حسین زادگان افزود : در سال ۹۷ سهم مدیریت زنان در مازندران تنها ۲ درصد بود و اکنون این رقم به پنج درصد افزایش یافته است .

وی ادامه داد : باتوجه به دستور رییس جمهوری مبنی بر اختصاص این تعدادپست های مدیریتی به زنان ، این روند در مازندران هم پیگیری می شود . 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =