گلزار شهدای گچساران غبار رویی شد

گچساران-ایرنا- به مناسبت دهه فجر روز پنجشنبه در آیینی با حضور مسئولان اجرایی این شهرستان گلزار شهدای گچساران غبار روبی و عطر افشانی شد.

 در این مراسم حاضران با نثار شاخه های گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرده و پس از قرائت فاتحه با نثار شاخه های گل بر قبور شهدا یک بار دیگر با اهداف و آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

در این آیین فرماندار و فرمانده سپاه پاسداران  گچساران، جمعی از مردم و مسئولان و خانواده معظم شهدا حضور داشتند و بار دیگر با آرمان های امام راحل و رهبر انقلاب، تجدید بیعت کردند.

فرماندار گچساران  در این آیین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: شهدا مهمترین نقش را در مسیر اهداف انقلاب اسلامی ایفا کردند.

علی خوان پایه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گام مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: استقلال و اقتدار ایران اسلامی هم اکنون مرهون ایثارگری و حماسه سازی های شهداست.

وی بیان کرد: عزت، سرافرازی و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی به واسطه خون شهدای دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس محقق شده است.

۴۳ گلزار شهدا در این شهرستان وجود دارد که پیکر ۳۶۰ شهید هشت سال دفاع مقدس در آنها آرمیده است.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =