۱۸‌طرح صنعتی و معدنی چهارمحال و بختیاری با حضور وزیر صنعت بهره‌برداری شد

شهرکرد- ایرنا- ۱۸طرح صنعتی و معدنی چهارمحال و بختیاری همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر روز پنجشنبه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت:برای اجرای این طرح‌ها افزون بر ۵۸۵ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی و پرداخت تسهیلات بانکی هزینه شده است.

سجاد رستمی در آیین بهره‌برداری همزمان از این طرح‌ها در شهرستان بروجن تاکید کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال مستقیم ۱۶۴ نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم شد.
به گزارش ایرنا، وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان در سفر ۲ روزه به چهارمحال و بختیاری از بخش‌های مختلف صنعتی و تولیدی استان دیدن می‌کنند.
از ابتدای امسال تاکنون ۴۵۰ فقره جواز تاسیس با سرمایه‌گذاری ۱۷ هزار میلیارد ریال در چهارمحال و بختیاری صادر شد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۵۴ درصد رشد داشته است.
هم اینک ۹۰۰ واحد صنعتی با سرمایه‌گذاری ۳۳ هزار میلیارد ریال و اشتغال ۲۰ هزار نفر، ۱۹۱ معدن با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال و اشتغال یک هزار و ۶۰۰ نفر و ۴۲ هزار واحد صنفی در چهارمحال و بختیاری فعال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha