قیل و قال و اغتشاش در جامعه محکوم است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب اسلامی از نعمت آرامش و امنیت برخوردار است و هرگونه قیل و قال و اغتشاش برای بر هم زدن این ثبات محکوم است.

آیت الله علی اسلامی روز پنجشنبه در دیدار با هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین که برای افتتاح طرح‌های دهه فجر به شهرستان تاکستان آمده بود، افزود: آرامش جزو واجبات نظام است و همه مسؤولان جامعه باید این نعمت را که محصول خون پاک شهیدان است را حفظ کنند.
وی به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: انتخابات نماد مردم سالاری دینی در جامعه است که امیدواریم بدون هیچگونه اغتشاش و تشنجی در شهرستان تاکستان برگزار شود.
آیت الله اسلامی به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: سرعت اژدرهای ساخت ایران هم اکنون سه برابر اژدرهای زیردریایی کشور هلند شده و به واقع تمام اقتدار و آرامش انقلاب مرهون پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی به یک خاطره از دوران قبل از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: قبل از پیروزی انقلاب، در این شهرستان اسراییلی‌ها حضور داشتند و از مردم حق توحش می‌گرفتند.
آیت الله اسلامی خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی یک سیم خاردار در کشور وجود نداشت و اکنون به برکت نظام و انقلاب اسلامی در تمام کشور آزادراه و جاده تاسیس شده است.
وی یادآور شد: تقویت تسلیحات موشکی، افزایش دانشجو، رشد علوم مهندسی و هسته‌ای تنها بخشی از پیشرفت‌های استان قزوین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha