تیم سوم لیگ برتر والیبال ایران در معرض سقوط است

مشهد- ایرنا- رییس هیات والیبال خراسان رضوی گفت: تیم پیام خراسان که در فصل گذشته لیگ برتر والیبال مردان ایران به جایگاه سوم دست یافت در فصل جاری به علت برخی مشکلات در معرض سقوط و حذف از لیگ قرار دارد.

جبار قوچان نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تشریح درگیری روز گذشته این تیم و مسوولان باشگاه افزود: بر اساس شنیده‌ها دیروز بین رضایی، سرمربی و زندی، سرپرست باشگاه درگیری روی داد که در پی آن سرمربی و بازیکنان تیم پیام اعلام کردند در بازی ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مقابل تیم میهمان یعنی شهرداری ورامین به میدان نمی‌روند.

وی ادامه داد: هیات والیبال استان باید یک گزارش فنی و کارشناسی به مدیر کل ورزش و جوانان استان در این خصوص ارائه دهد اما باشگاه‌های ورزشی تشکیلات حرفه‌ای و خصوصی هستند و کسی حق ورود به فعالیت آنان را ندارد مگر اینکه وضعیت آنها به این شکل حاد و دارای مشکل شود.

قوچان نژاد که فصل پیش سرمربی تیم پیام خراسان بود گفت: رسالت من این بود که کاری می‌کردم تا بازی انجام شود و در این راستا با هر کس که توانستم صحبت کردم تا بازیکنان تیم، مقابل شهرداری ورامین به میدان بروند، نتیجه این بازی مهم نبود و از تیمی که این وضعیت به هم ریخته را دارد نباید انتظار پیروزی داشت هر چند در این دیدار میهمان قدرتمند نیز با یاران ذخیره به میدان آمده بود لذا در عمل بازی پایاپای در سه ست به نفع شهرداری ورامین به پایان رسید.

وی افزود: البته با وجود تلاش‌ها برخی از بازیکنان وارد رختکن نشدند و فقط تعدادی برای بازی به زمین آمدند که این هم مناسب و شایسته نبود اما بازی برگزار و آبروی شهر ما حفظ شد.

رییس هیات والیبال خراسان رضوی ادامه داد: از روزی که فعالیت پیام خراسان در فصل جدید شروع شد تیم با مشکل مواجه بوده است و عدم پرداخت به بازیکنان تنها مشکل این تیم نیست بلکه سال گذشته همین تیم سه ماه به والیبالیست‌های برتر ایران همچون موسوی و مصطفی‌وند پول نداد اما تیم بازی کرد.

وی گفت: مشکل راس مدیریت باشگاه و تیم است، مدیریت نمی‌تواند تیم را اداره کند، از ابتدای کار در این فصل، ۱۲ بازیکن غیربومی به تیم آوردند که همه آنها رفتند چرا که تیم نتوانست آنها را نگه دارد، پس از آن مجبور به جذب بازیکنان بومی و فعلی شدند.

سالن مهران مشهد عصر دیروز چهارشنبه در حالی پذیرای والیبال دوستان مشهدی بود که بازیکنان و کادر فنی تیم پیام خراسان به دلیل پاره‌ای اختلافات با مدیریت باشگاه قصد حضور در زمین را نداشتند و پس از پادرمیانی مسوولان هیات والیبال خراسان رضوی چند دقیقه مانده به آغاز بازی، وارد سالن شدند.

این تیم که روز یکشنبه نیز در برابر تیم شهروند اراک با نتیجه سه بر یک متحمل شکست خانگی شد، دیروز نتوانست مقابل یاران ذخیره تیم شهرداری ورامین امتیاز بگیرد و طی سه ست متوالی با نتیجه ۱۷ - ۲۵، ۱۵ - ۲۵ و ۲۳ - ۲۵ نتیجه را به میهمان خود واگذار کرد.

تیم پیام خراسان اکنون در میان ۱۳ تیم لیگ برتر والیبال مردان ایران در رده دهم قرار دارد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =