بیمارستان شهید مفتح ورامین نشان سیمین دانشگاه شهید بهشتی را دریافت کرد

تهران- ایرنا- رئیس بیمارستان شهید مفتح ورامین از کسب نشان سیمین دانشگاه شهید بهشتی در جشنواره بهره‌وری کمی و کیفی این دانشگاه خبر داد.

بهرام چوبان روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این جشنواره با بررسی هوشمند ۲۰ مورد از فعالیت‌های کمی و کیفی و مقایسه فعالیت شش‌ماهه نخست امسال با سال گذشته، نسبت به معرفی بیمارستان‌های برتر زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی اقدام کرده است.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده از سوی دانشگاه شهید بهشتی که برای نخستین بار انجام شده، بیمارستان شهید مفتح ورامین با کسب ۴۳ امتیاز از ۵۰ امتیاز موجود، موفق به کسب نشان سیمین و رتبه دوم بیمارستان‌های استان پس از بیمارستان اختر تهران شد.

وی گفت: این طرح برای نخستین بار و به صورت پایلوت در استان تهران اجرا شده و از سال دیگر در کل کشور اجرا خواهد شد.

چوبان با اشاره به وضعیت بیمارستان شهید مفتح ورامین اظهار کرد: در حال حاضر این بیمارستان از ۱۱۵ تخت بیمارستانی، ۱۳ تخت اورژانس، ۱۲ تخت آی‌سی‌یو، ۵ تخت سی‌سی‌یو، ۲۰ تخت دیالیز و ۶ تخت لیزر زایشگاه برخوردار است.

وی تصریح کرد: در ۱۰ ماه گذشته در این بیمارستان ۸۰ هزار مریض ویزیت شدند، ۵ هزار و ۴۲۳ مورد عمل جراحی انجام شده، ۱۶ هزار مورد فیزیوتراپی و یک هزار و ۱۷۹ آندوسکوپی و کلونوسکوپی صورت گرفته است.

رئیس بیمارستان شهید مفتح ورامین افزود: این حجم از خدمات در حالی به مردم ارائه شده که همزمان دو بخش مهم این بیمارستان با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال بازسازی شد بدون آن که در کیفیت و نحوه خدمت‌رسانی به مردم خللی وارد شود.

وی همچنین از راه‌اندازی بخش ماموگرافی بیمارستان شهید مفتح با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال خبر داد.

شهرستان ورامین علاوه بر بیمارستان دولتی شهید مفتح، از یک بیمارستان تأمین اجتماعی نیز برخوردار می‌باشد.

عملیات احداث بیمارستان  ۳۰۰ تختخوابی جایگزین بیمارستان شهید مفتح در حال اجرا می‌باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =