آقاتهرانی: دو سوم فهرست شورای ائتلاف و پایداری اشتراک دارد

تهران- ایرنا- دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی اشتراک دو فهرست ائتلاف و پایداری را بیش از دو سوم دانست و گفت: فهرست شورای ائتلاف دست کم می تواند ۲۲ چهره مشترک با فهرست پایداری داشته باشد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی، حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی در دیدار جمعی از فعالان فضای مجازی و موسسات رسانه ای گفت: خطوط قرمز پایداری در مورد تعیین فهرست به هیچ وجه منفعت های جناحی و حزبی و علقه های مرسوم تشکیلاتی نبود و نیست و در تعیین مصادیق تنها معیارهای اصلی انقلابی و شاخص های مهم فکری و عملی مدنظر قرار گرفته است.  
دبیرکل جبهه پایداری ادامه داد: پایداری هم دعوت کننده به اشتراک حداکثری فهرست هاست فلذا پیش دستی نکرد و صبر کرد تا دوستان شورای ائتلاف فهرست ۹۰ نفره نامزدهای مطلوب خودشان را اعلام کردند و پس از آن لیست ۶۰ نفره نامزدهای اصلح را جمع بندی و ارائه رسانه ای کرد. وی افزود: امروز فهرست شورای ائتلاف می تواند حداقل ۲۲ چهره مشترک با فهرست پایداری داشته باشد. چرا که دو فهرست حداقل ۲۲ چهره خوب انقلابی و مشترک دارد. یعنی بیش از دو سوم دو فهرست ائتلاف و پایداری مشترکند. وی ادامه داد.
آقاتهرانی خاطرنشان کرد: معتقدیم اگر شاخص های اصولی معیار قرارگیرند و ملاک های فرعی و رودربایستی ها هم کنارگذاشته شوند، می شود از ۲۲ نامزد مشترک به مشترکات بیشتر هم رسید و این پیروزی گفتمانی بزرگی برای مردم سرافراز تهران رقم خواهد زد و به برکت این همدلی میان جبهه ایمانی و انقلابی خدا هم برکاتش را بیش از انتظار ما نازل خواهد کرد.
دبیرکل جبهه پایداری عنوان کرد: بحمدالله طی ماه های گذشته جلسات متعددی بصورت صمیمانه و توام با مباحثات طلبگی با عزیزان و بزرگواران شورای ائتلاف و به ویژه  غلامعلی حداد عادل داشتیم و در این نشست های متناوب شاخص ها و مبانی و معیارهای نامزدهای اصلح و طرح ما برای وحدت انقلابیون را با دوستان و احزاب گوناگون شورای ائتلاف در میان گذاشته ایم. معیارهایی که وجدان همه نیروهای کف خیابان و فعالان انقلاب آنها را تصدیق می کند و بزرگان شورای ائتلاف هم آن را قبول داشته اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =