۱۶ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۳۹
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83662831
۰ نفر
۱۸ طرح عمرانی و کشاورزی در سربیشه افتتاح شد

بیرجند - ایرنا - ۱۸ طرح عمرانی و کشاورزی به مناسبت پنجمین روز دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان مرزی سربیشه افتتاح شد.

فرماندار سربیشه روز چهارشنبه در آیین افتتاح این طرح‌ها گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر از مزایای این طرح‌ها با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۹ میلیون تومان برخوردار شدند.

محمد محمدی افزود: آبرسانی به روستای صولابست بخش درح، آبیاری تحت فشار در دشت درح به نمایندگی از ۱۶ طرح بخش کشاورزی، طرح هادی روستای لانو و نمایشگاه توانمندی‌های جوانان مرزنشین درح از جمله طرح‌های افتتاحی شهرستان در پنجمین روز از دهه فجر است.  

وی بیان کرد: عملیات اجرایی احداث اورژانس روستای لانو بخش درح با اعتبار ۱۷۰ میلیون تومان و عملیات اجرایی ۲۰ واحد تجاری در شهر درح با اعتبار ۷۹۲ میلیون تومان در شهرستان آغاز شد.

همچنین برگزاری یادواره ۴۰ هزار شهید فرهنگی و دانش آموز در ۱۴ مدرسه سربیشه، بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های دانش آموزان در مدرسه خدیجه کبری (س) و دیدار با مددجوی تحت حمایت بهزیستی در روستای لانو از دیگر برنامه‌های فرماندار و مسئولان شهرستان سربیشه در پنجمین روز از دهه فجر بود.

در ایام الله دهه فجر امسال ۸۴ طرح با اعتبار ۱۵۱ میلیارد تومان در شهرستان سربیشه افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

یک هزار و ۶۱۴ طرح و پروژه عمرانی و زیرساختی همزمان با دهه فجر امسال و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

شهرستان مرزی سربیشه در ۶۶ کیلومتری بیرجند دارای سه بخش مرکزی، مود و درح است.

سرخط اخبار استان‌ها