رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به مشکلات مردم دیر بوشهر رسیدگی کرد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، در آستانه سفر رئیس قوه قضاییه به بوشهر به نمایندگی از ایشان با مردم شهرستان دیر این استان دیدار و به مشکلات آنان را رسیدگی کرد.

حجت الاسلام شکرالله بهرامی در مورد برخی پرونده‌های قضایی شهرستان دیر دستور بررسی مجدد و بخشی را دستور لازم و فوری و بعضی دیگر را تعیین تکلیف کرد و از مراجعان خواست تا نتیجه را پیگیری کنند.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: رئیس دادگستری شهرستان فردی متواضع، خادم و گوهر ارزنده در شهرستان است و خدمات خوبی در دادگستری دیر انجام گرفته‌است.

وی همچنین در بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک دیر گفت: در شان و منزلت مردم این شهرستان نیست که  اداره ثبت اسناد املاک در ساختمان بسیار کوچک فعالیت کند و باید ساختمان مستقل داشته باشد.

همچنین در دیدار اعضای شورای شهر دیر با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور موضوع حذف عوارض آلایندگی و شمول مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی‌های شهرستان دیر مطرح شد و قول داد که این موضوع را در شورای قضایی در استان بوشهر بیان کند.

وی همچنین در جمع پرسنل دادگستری شهرستان دیر گفت: عمر خدمت کوتاه است و باید قضات مردم دار باشند و حق‌الناس را رعایت کنند.

بهرامی خطاب به قضات و کارکنان دادگستری دیر اضافه کرد: اخلاق نیکو با مردم سرلوحه کار خود قرار دهید و رای قاضی مستدل صادر شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =