طرح اقدام ملی مسکن در سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- طرح اقدام ملی مسکن سیستان و بلوچستان امروز چهارشنبه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار و جمعی از مسوولان استانی با شروع عملیات اجرایی هفت هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در زاهدان آغاز شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در این مراسم گفت: دولت در خصوص خانه دار شدن مردم مناطق مختلف کشور طرح مهم اقدام ملی مسکن را از اواخر سال گذشته و اوایل امسال آغاز کرد و این طرح به سرعت در حال انجام است.

علی نبیان ادامه داد: در این طرح تکلیف بر آن شد تا ۴۰۰ هزار واحد در سطح کشور تا پایان این دولت ساخته شود که ۲۰۰ هزار واحد آن در شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار در حوزه بازآفرینی و ۱۰۰ هزار توسط بنیاد مسکن است.

وی با بیان اینکه در سیستان و بلوچستان با توجه به وسعت و داشتن ۲ اداره‌کل راه و شهرسازی سهمیه مناسبی در نظر گرفته شده است اظهار داشت: امروز در فاز نخست این طرح هفت هزار و ۵۰۰ واحد مسکن کار عملیاتی، آماده سازی و ساخت آنها آغاز شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: مردم سیستان و بلوچستان مردمانی شریف و مهربانی هستند که همواره در تمام عرصه‌ها در خدمت نظام بوده که این امر وظیفه خدمت رسانی ما را دو برابر می‌کند.

وی بیان کرد: امروز ساخت مسکن مهر در سیستان و بلوچستان به پایان رسید و تا آخر سال شاهد پایان این طرح در استان‌های دیگر کشور نیز خواهیم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =