مدیر شبکه تلویزیونی جهانی ثقلین منصوب شد

تهران- ایرنا- دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در احکام جداگانه ای محمدکاظم کاظمی را به عنوان مدیر شبکه ثقلین و مرتضی شمسی را به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری این شبکه تلویزیونی جهانی منصوب کرد.

آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در احکام جداگانه ای محمدکاظم کاظمی را به عنوان مدیر شبکه ثقلین و مرتضی شمسی را به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری شبکه ثقلین را منصوب کرد.

در متن حکم آیت الله رمضانی برای مدیر شبکه ثقلین آمده است: «انتظار می‌رود با درک عمیق و توجه وافر به معارف غنی اهل بیت (ع) نسبت به برنامه سازی خلاقانه، حرفه‌ای و متنوع در قالب‌های جذاب، زیبا و مخاطب پسند موجبات تحول و ارتقاء و رشد کمی و کیفی شبکه ثقلین را فراهم سازید.

همچنین حضور مؤثر و ویژه در فضای مجازی، ورود به حوزه های سبک زندگی اسلامی، اخلاق و خانواده با رویکرد جلب مخاطبان جوان مورد توجه و اهتمام واقع شود. انتظار می‌رود با بهره گیری از راهبردها و سیاست های مجمع جهانی اهل بیت(ع)، شورای سیاستگذاری ثقلین و تجارب و دانش نخبگان حوزه رسانه، برای ارتقاء شبکه اهتمام ویژه داشته باشید.»

همچنین در متن حکم آیت الله رمضانی برای رئیس شورای سیاستگذاری شبکه ثقلین آمده است: «با توجه به اهمیت نقش برنامه‌ریزی در انجام وظایف و نیل به اهداف رسانه‌ای، ترسیم نقشه راه شبکه ثقلین بر عهده شورای سیاستگذاری است.

رجاء واثق دارم با اعمال تدابیر و با بهره‌گیری از توانمندی اعضای شورای سیاستگذاری، نظارت دقیق بر اجراء دستورالعملهای شورا و همچنین اهداف عالیه مجمع جهانی اهل بیت(ع) در شبکه ثقلین را پیگیری نمائید.

همچنین طی حکمی از سوی آیت الله رمضانی؛ محمدعلی حجازی به عنوان عضو شورای سیاستگذاری شبکه ثقلین منصوب شد.

شبکه بین المللی ماهواره ای ثقلین که زیر نظر مجمع جهانی اهل بیت (ع) فعالیت دارد، با رویکرد جدید به زبان های مختلف، به تبیین مدرسه جامع اهل بیت (ع) در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می پردازد و قرار است برنامه های این تلویزیون به چهار زبان افزایش یابد که اکنون برنامه های آن به زبان های عربی و انگلیسی پخش می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =