خانواده رزنی از قصاص قاتل فرزند خود گذشتند

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی رزن گفت: اعضای خانواده یک مقتول پس از رایزنی مسوولان این شهرستان و جلب رضایت آنها، از قصاص قاتل فرزند خود گذشتند.

سرهنگ علی زنگنه روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا یادآوری کرد: سال ۹۴ خبر مرگ مشکوک یک زن در یکی از روستاهای رزن به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد که پس از حضور در محل مشخص شد که یک زن جوان جان باخته است.

وی اضافه کرد: پس از بررسی های فنی پلیسی و شک و ظن به نحوه مرگ این زن، جسد او تحویل پزشکی قانون شده و معاینات و آزمایش های لازم برای پی بردن به علت مرگ این زن صورت گرفت.

فرمانده انتظامی رزن اظهار داشت: پس از دریافت نتایج آزمایش مشخص شد که این زن خفه شده است و در ادامه بازجویی ها همسر مقتول به قتل زن خود به علت اختلاف زناشویی اعتراف کرد.

سرهنگ زنگنه ادامه داد: به تازگی حکم قصاص قاتل ابلاغ شده بود اما با رایزنی امام جمعه، فرماندار، ریش سفیدان و مجموعه انتظامی، خانواده رزنی از قصاص قاتل فرزند خود گذشتند.

کشف ۲ تن ماهی قاچاق

فرمانده انتظامی رزن اظهار داشت: یک دستگاه نیسان با بارگیری ۲ تن ماهی و بدون داشتن اوراق و اسناد حمل بار و دامپزشکی اقدام به انتقال آن از استان های شمالی به سمت غرب کشور کرده بود که در جاده رزن به دام ماموران افتاد.

سرهنگ زنگنه بیان کرد: ماموران در بازرسی از داخل این خودرو ۲ تن ماهی زنده قزل آلا به ارزش ۶۰ میلیون تومان را کشف و ضبط کردند و در این راستا یک نفر دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =