۱۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۳
کد خبرنگار: 2279
کد خبر: 83661215
۰ نفر

برچسب‌ها

رسایی: سستی برخی مسئولان باعث افزایش مشکلات می‌شود

شهرری - ایرنا - نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه سستی برخی مسئولان باعث افزایش مشکلات مختلف در کشور می‌شود،  گفت: باید انتخابات مجلس را جدی گرفته و  بهترین افراد را با مشورت راهی مجلس کنیم.

حجت‌الاسلام حمید رسایی شامگاه سه شنبه در جمع نمازگزاران مسجد جواد الائمه شهرری با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲ اسفندماه  اظهار داشت:  باید طوری انتخاب کرد که شرمنده خون شهدا نباشیم.
وی با بیان اینکه خیلی از مسایل قابل حل و تحریم ها تنها بخشی از مشکلات کشور است،  تاکید کرد: قدرت کشور به رای مردم بستگی دارد و حضور پرشور در این انتخابات باری بر دوش ملت است که باید از این امتحان سربلند خارج شویم.

رسایی افزود: مردم در دوران قبل از انقلاب اسلامی نقشی در سرنوشت کشور نداشته اما پس از پیروزی انقلاب در چارچوب دین مداری با شرکت در انتخابات در حفظ کشور نقش دارند.

 نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی مسئولان به دنبال زیر سوال بردن نظارت انتخابات توسط شورای نگهبان هستند در صورتی که اصل نظارت را نباید زیر سوال برد و باید اشکالات آن را برطرف کرد.  
رسایی تصریح کرد: نباید بهانه تحریم ها را به میان آورد، دولت به وعده های خود که در مناظرههای انتخاباتی از آن سخن می گفت در چهار ساله دوم عمل نمی کند.
وی افزود: دولت در آن دوران وعده برطرف کردن سایه جنگ از کشور را داشت؛ در صورتی که کشور هیچ گاه با دشمنان خود در صلح نبوده و تنها جنگ نظامی به اقتصادی تغییر شکل داده است.  
رسایی ادامه داد: بیشتر از ۲ سال از اجرای برجام می گذرد وکشورهای غربی نه تنها تحریم ها را کمتر نکرده بلکه ان را افزایش دادند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی مدعی شد: زمانی که دولت به دست افراد غیر انقلابی و سرمایه دار اداره شود کشور دچار مشکلات فراوانی می شود زیرا مسئولان به فکر مردم و نظام نیستند.

این نماینده سابق مجلس خاطرنشان کرد:  انقلاب اسلامی در طول ۴۱ سال فراز و نشیب‌هایی داشته،  این درحالی است که  جمهوری اسلامی دستاوردهایش بیشتر از شکست‌ها است.

رسایی ادامه داد: ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد در صورتی که دشمنان نظام براین عقیده بودند که این انقلاب چهلمین سال پیروزی خود را نمی بیند و ۲ سال از آن روزها گذشته و دشمن در طرح خود ناکام مانده است.
وی با اشاره به اینکه ایران به معنای واقعی ابرقدرت منطقه است، تصریح کرد:  حیات ۴۱ ساله نظام جمهوری اسلامی نشان از سقوط نظام سرمایه داری و پیروزی این انقلاب دارد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ۲ عامل قدرتمندی جمهوری اسلامی ایران شامل ایدئولوژی برگرفته از مکتب اهل بیت (ع)  و مردمی بودن نظام است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری دوم اسفند ماه در  ۴۶۰ شعبه اخذ رای شهرستان رای برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha