نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان : انتخاب و حضور در انتخابات باید آگاهانه باشد

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امروز همه ما مدیون خون شهدا هستیم، گفت : باید در عرصه انتخابات آگاهانه انتخاب کرده و رای دهیم زیرا انتخابات یک امتحان بزرگ الهی برای ماست.

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری در یادواره ۱۳۷شهید بخش تولمات شهرستان صومعه سرا اظهارداشت: در این روزهای حساس و تاریخی آنکه از خون شهدا و انقلاب پاسداری می کند این ملت است و در این مسیر باید در عرصه انتخابات درست انتخاب کنند و افرادی شجاع، از خود گذشته را روانه مجلس کنند افرادی که در عمل از منِ خودهمانند شهدا عبور کرده باشند.

وی تصریح کرد : مردم باید هوشیاری باشند که افرادی که در پی منافع فردی یا جناحی خویش بوده و باکسب قدرت و ثروت می خواهند مجلس را تصاحب کنند، انتخاب ننمایند.

وی با اشاره به اینکه عده ای از نامزدها در ایام ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی، فعالیت می کنند، افزود :کسی که خلاف قانون انتخابات عمل می کند و پایبند قانون نیست نمی تواند قانونگذار شود یا آنکه رای می خرد فردا می تواند رای شما مردم را بفروشد و خواهد فروخت.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت : امتحان بزرگی پیش رو داریم و نباید اجازه دهیم افراد ناشایست در بدنه انقلاب اسلامی جای بگیرند زیرا برای حفظ آن خون ها داده ایم ونباید کاری کنیم که شرمنده شهدا شویم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه قرآن کریم به مصادیق دو جریان حق و باطل اشاره کرده است، تصریح کرد : جبهه باطل همیشه از لحاظ تعداد، ثروت و قدرت و تجهیزات از جبهه حق بیشترند و حتی قدرت ائتلاف جهانی را دارند، اما به وعده مکتب قرآن، آنان توان رویارویی با حق را ندارند و نابود شدنی هستند زیرا رویکرد مادی گرایی و دنیاطلبی دارند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پیروزی نهایی با جبهه حق است حتی اگر اندک باشند، افزود : مشکل عده ای از مسلمانان این است که به کلام خدا توجه نمی کنند و دشمن و باطل می تواند هر کاری بخواهد بکند تا تسلیم این قدرت های پوشالی و ظاهری شوند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در ادامه خاطر نشان کرد : باید از مکتب قرآن درس بگیریم و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمود :"سلیمانی یک مکتب است " باید از مکتب شهید سلیمانی که در مکتب قرآن رشید شد، بیاموزیم.

وی افزود: مکتب سلیمانی، مکتب نترسیدن و شجاعت است، مکتب سلیمانی دشمن شناسی بود و به خوبی می دانست آمریکا با تمام قد و قواره خود ترسو است و از این رو تا دل دشمن نفوذ می کرد.

وی ادامه داد: دشمن ترسو ۵۲ نقطه را نشانه گرفته بود اما با یک سیلی ما گیج و مبهوت شده بود وبه خوبی می دانست با موشک های ساخته شده توسط جوانان ایرانی تمام پایگاه هاش نابود خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به معامله قرن، افزود : این طرح را آمریکا برنامه ریزی کرد و ریشه اسرائیل را سریع تر خواهد زد زیرا سبب وحدت بیشتر میان گروه های فلسطینی شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تمام دنیا پشت هم ایستاند تا انقلاب ما شکل نگیرد اظهارداشت: ما انقلاب رابه چهل ویکمین سال رساندیم وفرهنگ و مکتب انقلاب در عراق حشد الشعبی در لبنان حزب ا ...و در پاکستان علویان و در افغانستان فاطمیون و دریمن انصار الله و در سوریه نیروهای مردمی راشکل داد و امروز شاهد گسترش فرهنگ امام هستیم درحالی که قدرت آمریکا در دنیا رو به زوال است.

 شهرستان صومعه سرا در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و ۵۵۰شهید ۱۲۰۰جانباز و ۱۵۰ آزاده و سه شهید مدافع حرم تقدیم انقلاب نموده است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =