مسابقات تنیس روی میز دانشجویان منطقه ۹ کشور در کاشمر پایان یافت

 مشهد- ایرنا- مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دانشگاههای منطقه ۹ کشور که به میزبانی مرکز آموزش عالی کاشمر از دهم بهمن ماه آغاز شده بود امروز با معرفی نفرات و تیمهای برتر پایان یافت.

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه مرکز آموزش عالی کاشمر عصر سه شنبه در آیین اختتامیه این مسابقات گفت: در این مسابقات پنج تیم در بخش دختران و ۹ تیم در بخش پسران در سه بخش تیمی، انفرادی و دوبل دانشگاهی شرکت داشتند که در بخش تیمی پس از انجام بازی ها به صورت دوره ای در بخش دانشجویان دختر و پسر دانشگاه فردوسی مشهد مقام اول را کسب کرد.

مهدی ناظمی با اعلام نتایج نهایی این مسابقات در بخش تیمی گفت: در مسابقات دانشجویان پسر، تیمهای دانشگاه فردوسی مشهد مقام اول، دانشگاه امام رضا(ع) دوم و تیمهای دانشگاه بیرجند و سمنان به طور مشترک سوم شدند.

وی ادامه داد: در ماده انفرادی پس از انجام بازی ها به صورت حذفی امیرحسین عباسپور از دانشگاه بیرجند و ماهان سلامی از دانشگاه سمنان عناوین اول و دوم را کسب کردند و حسن نخچیان از دانشگاه فردوسی مشهد و حجت علیزاده از دانشگاه امام رضا(ع) به طور مشترک سوم شدند.

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: در بخش دوبل دانشگاهی به ترتب محمدرضا یوسفی و علی اسکندری از دانشگاه فردوسی مشهد و حسن نخچیان و مهدی گرمابی از دانشگاه فردوسی مشهد مقامهای اول و دوم را کسب کردند و ماهان سلامی و محمد مهدی جوادی از دانشگاه سمنان و امیرحسین عباسپور و سید حسین حسینی از دانشگاه بیرجند به طور مشترک عنوان سوم را به دست آوردند.

ناظمی افزود: در مسابقات  تنیس روی میز دانشجویان دختر دانشگاههای منطقه ۹ که طی روزهای دهم تا دوازدهم بهمن ماه به میزبانی مرکز آموزش عالی کاشمر برگزار شد هم تیم دانشگاه فردوسی مشهد و تیم بیرجند عناوین اول و دوم را کسب نمودند و تیمهای آموزشکده فنی الزهرا و مرکز آموزش عالی کاشمر به طور مشترک سوم شدند.  

وی ادامه داد: در ماده انفرادی پس از انجام بازی ها به صورت حذفی سعیده مختاری مقدم از دانشگاه فردوسی مشهد و افسانه حسن نژاد از دانشگاه بیرجند به ترتیب عناوین اول و دوم را کسب نمودند و فرزانه طبسی و فائزه یزدان فر از دانشگاه فردوسی مشهد به طور مشترک عنوان سوم را به دست آوردند.

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: در ماده دوبل نیز که بازی ها به صورت حذفی انجام شد افسانه حسن نژاد و رضوانه رضوی از دانشگاه بیرجند عنوان اول را به دست آوردند و سعیده مختاری مقدم و فائزه یزدان فر از دانشگاه فردوسی مشهد عنوان دوم را کسب نمودند و فرزانه طبسی و نیلوفر محمدی از دانشگاه فردوسی مشهد و مینا لطفی و الهام آذری از دانشگاه فنی الزهرا به طور مشترک سوم شدند.

ناظمی افزود: تیمها و نفرات برتر این مسابقات سهمیه حضور در المپیاد سراسری دانشجویان کشور که تابستان سال آینده در دانشگاه گیلان برگزار می شود را کسب کردند.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =