حزب اتحاد ملت: انتظار می‌رود اکثریت مجلس با نظر اقلیت تعیین شود

تهران- ایرنا- شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در جلسه بررسی صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان و سیر تصمیم‌گیری در شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، اعلام داشت: روند بررسی صلاحیت‌ها موجب شده تا پیشاپیش ترکیب اکثریت بالایی از نمایندگان مجلس مطابق با نظر اقلیت جامعه معلوم شود.

به گزارش روابط عمومی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، جلسه دفتر سیاسی این تشکل اصلاح‌طلب دوشنبه شب به ریاست علی شکوری راد دبیر کل این حزب برگزار شد.

 در این جلسه اعضای دفتر سیاسی در خصوص انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو کرده و ضمن بررسی روند بررسی صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان و ‌نیز اخبار و سیر تصمیم‌گیری در شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، مجددا بر موضع پیشین خود تاکید کردند.

در این جلسه تصریح شد که با توجه به ردصلاحیت تقریبا تمامی اصلاح‌طلبان شاخص و به خصوص نامزدهای حزب اتحاد ملت در سراسر کشور و نیز دیگر نامزدهای منتقد وضع موجود که بر خلاف روح قانون اساسی و حداقل ویژگی‌های انتخابات رقابتی است و نیز با توجه به این که روند بررسی صلاحیت‌ها موجب شده تا پیشاپیش ترکیب اکثریت بالایی از نمایندگان مجلس مطابق با نظر اقلیت جامعه معلوم شود، مفهوم انتخابات که لازمه آن "رقابتی بودن" است،  شکل نگرفته و انتظار می‌رود تصمیم شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در راستای بیانیه‌های اخیر آن شورا و بر این مبنا شکل گیرد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =