۱۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۸
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 83660154
۰ نفر

برچسب‌ها

سارقان محله باغ فیض تهران دستگیر شدند

تهران-ایرنا- رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض گفت: در تعقیب و گریز پلیس، ۲ سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو دستگیر و به ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ سیف اله نوایی اظهارداشت: ساعت ۳ بامداد روز دوشنبه، تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض هنگام گشت زنی در منطقه به راننده و سرنشین یک دستگاه پژو ۲۰۶ مشکوک شدند و آنها را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار می دهند تا اینکه خودرو متوقف شد ود و جوان به سراغ خودرو پژو ۲۰۶ پارک شده رفته و قصد باز کردن در خودرو را داشتند که ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل می شوند.

وی افزود: دو سارق جوان با مشاهده خودرو پلیس سوار بر خودرویشان شده و پا به فرار می گذارند و پس از یک تعقیب و گریز طولانی از اتوبان همت به اتوبان آزادگان جنوب رفته و در طول مسیر نیز تعدادی لوازم سرقتی از خودرویشان به بیرون پرتاب می کنند. در نهایت در نزدیکی شهرک استقلال خودرویشان متوقف و هر دو سارق جوان دستگیر می شوند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی از خودرو سارقان ۳۰ قلم لوازم داخلی خودرو سرقتی کشف و متهمان برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض منتقل شدند.

سرهنگ نوایی گفت: در بررسی سوابق متهمان مشخص شد که هر ۲سارق، سابقه دار بوده و پیش‌تر با جرایمی از قبیل: زورگیری، موبایل قاپی، سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو دستگیر شده اند.

وی اضافه کرد: هر دو متهم به ۱۰۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو در منطقه باغ فیض و پونک با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض با بیان اینکه تعدادی از شاکیان پرونده شناسایی شده اند از شهروندان خواست: چنانچه در چند ماه گذشته لوازم داخلی خودرویشان در منطقه باغ فیض و پونک سرقت شده است برای شناسایی اموال کشف شده به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض مراجعه کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha