حزب ندای ایرانیان: به‌رغم انتقادها در انتخابات شرکت می‌کنیم

تهران- ایرنا- حزب ندای ایرانیان صندوق رأی را بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه اصلاحات دانست و اعلام کرد: انتقادها از روند برگزاری انتخابات کم نیست، ولی پشت کردن به صندوق‌های رای از دید ما محکوم است و با تمام توان در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

به گزارش روز سه‌شنبه کمیته اطلاع‌رسانی حزب ندای ایرانیان، جلسه شورای مرکزی این تشکل اصلاح‌طلب با دستور بررسی انتخابات مجلس شورای اسلامی به ریاست «مجید فراهانی» و با حضور «صادق خرازی» دبیرکل و اعضای شورای مرکزی در دفتر حزب ندای ایرانیان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه «سعید نورمحمدی» نماینده حزب ندای ایرانیان در شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گزارش مبسوطی از مباحث مطرح شده در این جلسه این شورا ارائه داد.

در ادامه جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان مطرح شد که انتقادها از روند برگزاری انتخابات کم نیست، ولی پشت کردن به صندوق های رای از دید ما محکوم است و با تمام توان در انتخابات شرکت خواهیم کرد. همان گونه که در بیانیه راهبردی حزب ندای ایرانیان تاکید کردیم، همچنان صندوق رأی را بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای اصلاحات می­دانیم و با صندوق رای قهر نخواهیم کرد.

اعضای شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان تاکید کردند تشکیل مجلسی کارامد؛ متخصص و سالم از منظر اقتصادی می‌­تواند به بهبود وضعیت کشور کمک کند. اولویت حزب ندای ایرانیان جلب مشارکت مردم، حمایت از نامزدهای جوان، حزبی و متخصص خواهد بود. انتخابات عرصه حضور اصلاح‌طلبانه در صحنه است و نمی‌توان نسبت به تشکیل مجلس شورای اسلامی بی مسئولیت بود. انتخابات فرصت بزرگی برای گفت و گوی با مردم و ارائه برنامه‌هاست، مردم و احزاب سیاسی را تشویق و ترغیب به حضور در انتخابات می­‌کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha