۱۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۷
کد خبرنگار: 2055
کد خبر: 83659803
۰ نفر

برچسب‌ها

پسران بد همچنان در اوج

تهران-ایرنا- این هفته هم، «پسران بد برای زندگی»، صدرنشین جدول فروش هفتگی سینماهای هالیوود شدند.

پسران بد برای زندگی همچنان صدرنشین فروش هفتگی سینماهای جهان هستند و پیش بینی می شود، بیشترین فروش را در میان قسمت‌های مختلف این سری فیلم‌ها داشته باشند.

پسران بد برای زندگی (Bad Boys for Life)،  در ادامه فروش خوبی که داشته در هفته سوم نمایش، فروش هفتگی ۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار و فروش جهانی ۲۹۰ میلیون دلار را ثبت کرده است.

 ۱۹۱۷ هم همچنان جایگاه دوم را در اختیار دارد و در ششمین هفته نمایش، با فروش هفتگی ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، فروش جهانی ۲۴۸ میلیون دلار را رد کرده است.

فیلم ماجرایی دولیتل (Dolittle)، سومین فیلم رده بندی هفتگی است که در هفته سوم نمایش، فروش هفتگی ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار و در فروش جهانی ۱۲۶ میلیون دلار را تجربه کرده است.

در رتبه چهارم فیلم ترسناک هانسل و گرتل (Gretel & Hansel) جای گرفته است.

روایت این فیلم که اقتباسی در ژانر وحشت از یک افسانه کهن اروپایی است، درباره زندگی یک دختر نوجوان است که در زمانی دور و در حومه شهر برای پیدا کردن غذا و کار، برادر کوچکش را با خودش به جنگل تاریک می‌برد، جایی که با نیروهای وحشتناک و مرموز روبرو می‌شوند…

در سال ۲۰۱۳ هم فیلمی با همین اقتباس به نام هانسل و گرتل، شکارچیان جادوگر ساخته شده بود.

هانسل و گرتل به کارگردانی آن پرکینز و بازی سوفیا لیلیس، سم لیکی، و جسیکا دیگو و آلیس کریج، در هفته نخست نمایش فروش هفتگی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار را پیش از فروش جهانی در کارنامه دارد.

جومانجی مرحله بعد (Jumanji:The Next Level)، پنجمین فیلم فهرست فروش هفتگی است و در هفته هشتم نمایش، با فروش هفتگی ۶ میلیون دلار، فروش جهانی ۷۵۴ میلیون دلار را به نام خود ثبت کرده است.

پنج فیلم دوم فهرست فروش هفتگی به ترتیب از این قرار است:

جنتلمن (The Gentleman)،  در هفته دوم نمایش، با فروش هفتگی ۴ میلیون دلار و فروش جهانی ۴۶ میلیون دلار

جنگ ستارگان، خیزش اسکای واکر (Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker)، در هفته هفتم نمایش، با فروش هفتگی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار و فروش جهانی یک میلیارد و ۵۸ میلیون دلار

زنان کوچک (Little Women)،  در هفته ششم نمایش با فروش هفتگی ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار و فروش جهانی ۱۶۲ میلیون دلار

چرخش، (The Turning)، در هفته دوم نمایش، با فروش هفتگی ۳ میلیون دلار و فروش جهانی ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار

 بخش ریتم (The Rhythm Section)، در هفته نخست نمایش با فروش هفتگی ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار، پیش از آغاز نمایش جهانی

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =