آغاز نمایش ۱۹ فیلم جشنواره فجر در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- نمایش ۱۹ فیلم منتخب سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هم‌زمان با تهران در ۲ سینمای استان خراسان شمالی از روز سه‌شنبه آغاز شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر این اساس ۱۴ فیلم سینمایی و پنج عنوان فیلم کودک و نوجوان بخش سیمرغ پروانه ها  تا ۲۱ بهمن ماه در دو سینمای عمیق و گلشن بجنورد به نمایش درمی آید.

حسین فرخنده افزود: "من می ترسم" به کارگردانی بهنام بهزادی، "آتابای" به کارگردانی نیکی کریمی، "آن شب ۱۲+" به کارگردانی کوروش آهاری، "تومان" به کارگردانی مرتضی فرشباف، "خوب، بد، جلف ۲ و ارتش سری" به کارگردانی پیمان قاسمخانی، "دشمنان" به کارگردانی علی درخشنده و "روزبلوا" به کارگردانی بهروز شعیبی در فهرست فیلم های این جشنواره قرار دارد.

فرخنده، همچنین از اکران فیلم های "کشتارگاه" به کارگردانی عباس امینی، "سه کام حبس ۱۲+" به کارگردانی سامان سالور، "قصیده گاوسفید" به کارگردانی بهتاش صناعی ها، "روز صفر" به کارگردانی سعید ملکان، "لباس شخصی" به کارگردانی امیرعباس ربیعی، "مغزاستخوان" به کارگردانی حمیدرضا قربانی و "دوزیست" به کارگردانی برزو نیک نژاد در این سینماها خبر داد.

وی اظهار داشت: این فیلم ها هر روز در ساعات ۱۸ و ۲۰ و ۳۰ دقیقه در سینمای گلشن و ساعتات ۱۸ و ۳۰ دقیقه و ۲۱ در سینما عمیق بجنورد برای علاقه مندان به نمایش در می آید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی یادآور شد: این در حالی است که پنج فیلم بخش سیمرغ پروانه ها نیز با عناوین "کاتی و ستاره" به کارگردانی عبدالرضا مجلسی، "منطقه پرواز ممنوع" به کارگردانی امیرداساگر، "تورنا ۲" به کارگردانی سیدجواد هاشمی، "قطارآن شب" به کارگردانی حمید رضا قطبی و "بیست و سه نفر" به کارگردانی مهدی جعفری در بازه زمانی اکران فیلم های منتخب سی و هشتمین جشنواره فجر از امروز ساعت ۱۰ در سینما گلشن بجنورد اکران می شود.

 فیلم های منتخب جشنواره بین المللی فیلم فجر خراسان شمالی برای پنجمین سال است که در سینماهای بجنورد نمایش داده می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =