وزیر دفاع : شهادت اجر جهاد مستمر سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود

کرمان - ایرنا - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه بسیار دشوار است که به کرمان بیاییم و حاج قاسم عزیز نباشد گفت: اما واقعیت این است که اجر جهاد مستمر ایشان جز شهادت چیزی نبود. 

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ امیر حاتمی روز سه شنبه در حاشیه حضور در گلزار شهدای شهر کرمان و تجدید میثاق با ارواح طیبه شهدا بخصوص سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: راه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، یک مکتب است و در واقع ایشان دانش آموخته برجسته مکتب انقلاب اسلامی بود که خود نماد مجسم این مکتب است و ان شاالله راهش با تمام وجود ادامه پیدا خواهد کرد. 

وی تاکید کرد: راهی که سپهبد شهید سلیمانی آغاز و طی کردند، ۴۰ سال برای آن زحمت کشیدند و به صورت شبانه روز همان راه استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی که همان شعار اساسی مردم در انقلاب اسلامی بود، است.

وزیر دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح ادامه داد: مردم ما این شعارها را آگاهانه انتخاب کردند و مصمم بر آن در طول تاریخ انقلاب اسلامی پافشاری کردند و شهدای عزیز، نخبگان این مسیر بودند و شهید حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای این شهدا و به ویژه شهدای مقاومت بود و ان شاالله این راه پرتوان تر و پیروان این راه مصمم تر این راه را ادامه خواهند داد. 

وی تصریح کرد: دشمنان باید بدانند و امروز بیش از گذشته می دانند که با شهادت فرزندان نخبه ملت ایران، تنها این راه تقویت و ملت ما مصمم تر می شوند همانطور که ملت ما نشان دادند و همگی با تمام وجود آمدند و به دهان دشمنان زدند و گفتند که ما این راه را ادامه می دهیم و من مطمئن هستم به همین  ترتیب خواهد شد. 

امیر سرتیپ امیر حاتمی گفت: یک چیزی آرزوی ماست و ما مستمرا از خداوند متعال می خواهیم که بتوانیم این راه را بشناسیم و به این راه پایبند باشیم و با این راه هست که عاقبت به خیر می شویم و بالاترین عاقبت بخیری را نیز شهادت در راه خداوند می دانیم و تلاش می کنیم که در این راه باشیم.

وی ادامه داد: حال آنکه ما چقدر در این مسیر هستیم من فکر می کنم اگر حاج قاسم سرباز این راه بود ما سرباز صفر این راه هستیم که می طلبد بسیار تلاش کنیم لذا با تمام وجود و به صورت شبانه روزی باید همت کرد. 

وی تاکید کرد: کاری که شهدا کردند در مقایسه با کاری که ما انجام می دهیم غیرقابل مقایسه است اما آن چیزی که به ما برمی گردد این است که با تمام وجود تلاش کنیم که ان شاالله تلاش خواهیم کرد. 

وزیر دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح افزود: آن ها که در مکتب انقلاب اسلامی بودند، شهادت، اثر شهادت، افتادگی، مقاومت و اثر آن را می دانند زیرا دشمن را به خوبی می شناسند. 

وی اظهار داشت: ما با یک دشمن مصمم و  کینه توز مواجهه هستیم که جز زبان قدرت و زور نمی فهمد و تنها در صورتی می توانیم حق ملت ایران را از او بگیریم که دارای قدرت باشیم.

وی گفت: ما در این مسیر تمام تلاشمان را انجام دادیم و ان شاالله انجام خواهیم داد و به خدمتگزاران جمهوری اسلامی همین تاکید را داریم که حتما باید با قدرت، حق ملت ایران را گرفت. 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز (سه‌شنبه) با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان به مقام شامخ سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت ادای احترام کرد.

محمدجواد فدائی استاندار کرمان، امیر معمارباشی فرمانده قرارگاه جنوبشرق ارتش، سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله، سردار ناظری فرمانده انتظامی استان و پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را همراهی می کردند.

امیر سرتیپ امیر حاتمی صبح امروز با استقبال محمدجواد فدائی استاندار کرمان و جمعی از مسئولان این استان از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد کرمان شد. 

قرار است، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز در شورای اداری استان کرمان شرکت کند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha