ورمزیار: از ترس دوست داشتم دقیقه ۱۰ شهرآورد تعویض شوم

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اولین باری که در شهرآورد به میدان رفتم را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم از ترس دوست داشتم همان دقیقه ۱۰ تعویض شوم.

«صادق ورمزیار» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اولین باری که در شهرآورد به میدان رفتم را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم. حس عجیبی به من دست داده بود. استرس داشتم و شاید باور نکنید از ترس دوست داشتم همان دقیقه اول ۱۰ تعویض شوم.

وی افزود: منصور پورحیدری و اصغر حاجیلو مرا صدا زدند و گفتند برو بازی خودت را انجام بده و نگران هیچ چیز نباش، اگر اشتباه نکنم دقیقه ۲۵ بود که توپ به من رسید و توانستم عباس کارگرجم را دریبل کنم. همین اتفاق باعث شد تا از زیر بار فشار روانی خارج شوم.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: در تمام شهرآوردهایی که به میدان رفته‌ام سه گل زدم و سه پاس گل‌ داده‌ام که فکر می ‌کنم این یک رکورد برای یک مدافع محسوب می‌شود.

ورمزیار تصریح کرد: منصور خان پورحیدری که روحش شاد باشد بهترین سرمربی تاریخ استقلال در شهرآورد است که بردهای ارزشمندی را برای آبی‌پوشان تهرانی به ارمغان آورده است.

وی تاکید کرد: استقلال هفت سال توانست رکورد نباختن در شهرآورد را حفظ کند که این اتفاق برای همیشه در اذهان باقی مانده است.

بازیکن اسبق استقلال در خصوص بدترین خاطره خود از شهرآورد های پایتخت گفت: در شهرآورد جنجالی سال ۷۴ بدون دلیل من و فرشاد پیوس را محروم کردند در حالی که کوچک‌ترین رفتار حاشیه‌ای از خود انجام نداده بودیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha