ستاره پرسپولیس در تمرین تیم جوانان

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به اردوی تیم جوانان سر زد.

علی علیپور که سابقه حضور در تیم‌های ملی پایه فوتبال ایران را نیز داشته عصر امروز دقایقی در تمرین تیم جوانان حضور یافت. شاگردان سیروس پورموسوی عصر امروز پس از مسابقه تدارکاتی روز گذشته برابر نساجی تمرین سبکی را در مرکز ملی فوتبال پشت سر گذاشتند  و روز سه‌شنبه در دومین دیدار دوستانه برابر بادران قرار می‌گیرند. 

فراز فاطمی، مدیر تیم جوانان با بیان این موضوع در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: طبق برنامه و نظر کادر فنی در اردوی فعلی انجام ۲ بازی تدارکاتی را در دستور کار داشتیم که مسابقات اول برابر تیم لیگ برتری نساجی مازندران برگزار شد و خوشبختانه با پیروزی تیم جوانان به پایان رسید. تیم نساجی با تمامی بازیکنان خودش در این مسابقات حضور داشت و بازی بسیار مفیدی را انجام دادیم که موجب رضایت سرمربی و اعضای کادر فنی بود. همچنین تمرینات تیم امروز هم دنبال می‌شود و فردا از ساعت ۱۴ مقابل تیم دسته اولی بادران بازی تدارکاتی دوم را برگزار می‌کنیم. پس از آن هم تمرینات تا روز ۱۸ بهمن دنبال می‌شود و اردوی فعلی با انجام ۲ مسابقه به پایان می‌رسد. همچنین اردوی آتی تیم از هشت الی ۱۴ اسفند برگزار خواهد شد.

مدیر تیم فوتبال جوانان همچنین اظهار داشت: مهمترین نیاز تیم در این مقطع بازی‌ها و اردوهای تدارکاتی مناسب است که طبق خواسته کادر فنی دنبال می‌کنیم و البته امیدواریم با تلاش‌ها و مذاکراتی که از سوی فدراسیون انجام می‌شود امکان برگزاری اردوها و مسابقات تدارکاتی مفیدی را در فرصت‌های پیش روی داشته باشیم. بازی‌های بین‌المللی برای تیم جوانان از هر موضوعی مهمتر است و به تیم کمک می‌کند تا مسیر آماده‌سازی را تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا به بهترین شکل دنبال کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =