ناظم‌الشریعه: تعویق مسابقات قهرمانی آسیا به‌نفع ما شد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال، گفت: با تعویق مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا، فرصت خوبی برای‌آمادگی بیشتر پیدا کردیم و این اتفاق به نفع ما شد.

سیدمحمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با ایرنا در مورد به تعویق افتادن رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا، اظهارداشت: این اتفاق به نفع ما است چرا که زمان بیشتری برای آماده‌سازی تیم ملی فوتسال داریم.

وی ادامه داد: از زمان برگزاری این رقابت‌ها اطلاع نداریم و فقط می‌دانم که این بازی‌ها باید به زودی برگزار شود، چرا که در سال ۲۰۲۰ جام‌جهانی فوتسال برگزار خواهد شد.

پیش از این قرار بود رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا  و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ در کشور ترکمنستان برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا، این مسابقات به تعویق افتاد.

ناظم‌الشریعه تصریح کرد: برنامه‌های فعلی ما تغییری نمی‌کند. در اردویی که در حال برگزاری است، توانستیم از لحاظ بدنی به شرایط خوبی برسیم و امیدوارم با انجام بازی‌های تدارکاتی به ‌آمادگی کامل برسیم.

وی در مورد برگزاری بازی‌های باقی‌مانده لیگ برتر خاطر نشان کرد: تصمیم با سازمان لیگ است و آنها می‌توانند دراین زمان باقی‌مانده مسابقات لیگ برتر را به پایان برسانند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha