زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود

همدان- ایرنا- معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: فراهم کردن زمینه حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات با رعایت مرّ قانون و بی‌طرفی کامل وظیفه مهم همه مسوولان است.

مصطفی آزادبخت روز دوشنبه در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی شهرستان ملایر اظهار داشت: قانون، معیار ما در انتخابات است و همه وظیفه داریم زمینه لازم را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و خنثی کردن نقشه دشمنان فراهم کنیم.

وی ادامه داد: در شرایطی که دولت تدبیر و امید مورد هجوم دشمنان قرار گرفته است، همه باید به دولت کمک کنیم و به بهترین شکل راه امام خمینی(ره) و انقلاب را پیش ببریم و از فرامین رهبر معظم انقلاب تبعیت کنیم.

آزاد بخت خدمت‌رسانی به مردم را مهمترین اولویت و پارامتر اصلی برای مدیران برشمرد و افزود: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است و برای انتخابات پیشِ روی ایران برنامه دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان بیان کرد: دشمن به طور همه جانبه بر ملت و کشور ایران فشار وارد کرده و به تازگی نیز در یک اشتباه فاحش سردار بزرگ اسلام را به شهادت رساند، اشتباهی که دستاوردهای زیادی برای ما داشت.

وی استقبال ۲۵ میلیون نفری ملت ایران از پیکر مطهر شهید سردار سلیمانی را در تاریخ جهان بی‌سابقه دانست و افزود: تنها راه ما برای ادامه موفقیت پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب و حرکت در خط امام خمینی(ره) است.

آزادبخت گفت: راه امام خمینی(ره) با خودسازی آغاز شد تا دنیا را متحول کند و در عین حال خودسازی امری لازم و ضروری برای مسوولان دانست و خدمت بی‌منت به مردم همان راه امام(ره) است.

وی نقد سازنده را در این مسیر اثرگذار دانست و خاطرنشان کرد: باید به تمامی ارکان نظام کمک کنیم چراکه با تخریب به جایی نمی‎رسیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان همچنین وجود وحدت و همدلی در این استان را بی‌نظیر دانست و افزود: با مدیریت استاندار همدان این استان هم اکنون به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

آزادبخت اشتغال و خدمت به مردم را ۲ اولویت مهم استاندار همدان برشمرد و ادامه داد: هماهنگی موجود بین مدیریت اجرایی استان با نمایندگان در ادوار گذشته و آینده مجلس شورای اسلامی کم نظیر است.

وی بیان کرد: در دهه فجر امسال ۵۹۰ طرح عمرانی با اعتباری حدود ۹۹۴ میلیارد تومان در سطح استان بهره‌برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان همچنین به ظرفیت‌های ویژه ملایر در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: جهانی شدن مبل و منبت ملایر حق این شهرستان بود.

آزادبخت وجود همدلی و وحدت در این شهرستان را نیز ستودنی خواند و ادامه داد: با تلاش و پیگیری‌های فرماندار ویژه این شهرستان، تحول خوبی در ملایر ایجاد شده که در سطح استان بی‌نظیر است.

همزمان با ایام دهه فجر ۷۸ طرح عمرانی با اعتباری حدود ۴۰۰ میلیارد تومان در شهرستان ملایر بهره‌برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =