مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب با حضور ۵۰۰ هزار دانش‌آموز برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب با نام سردار سلیمانی با حضور ۵۰۰ هزار دانش آموز در ۷۳۲ منطقه در ۳۲ استان کشور برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌ و پرورش، علیرضا کاظمی روز دوشنبه در مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب در اسلامشهر اظهار داشت: با تلاش سازمان دانش آموزی هم اکنون این مانور با حضور ۵۰۰ هزار دانش آموز در ۷۳۲ منطقه کشور با نام سردار سلیمانی در حال برگزاری است.

وی افزود: سازمان دانش آموزی با تمرکز بر کار تیمی و گروهی، همدلی همفکری، عشق به اسلام و ایران و در راستای تقویت هویت ملی تلاش می‌کند.

کاظمی تصریح کرد: این سازمان با ظرفیتی که دارد می‌تواند زمینه تحقق سند تحول را ایجاد کند.

وی ادامه داد: سازمان دانش آموزی در کنار برنامه‌های مختلف، مانور یاوران انقلاب را به عنوان یکی از برنامه‌های معنوی و ارزشمند برگزار می‌کند.  امروز همزمان در سراسر کشور این برنامه انقلابی با حضور دانش آموزان تشکیلاتی در۷۳۲  منطقه کشور و با حضور۵۰۰هزار دانش آموز و به یاد سردار سلیمانی اجرا می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش خاطرنشان کرد: یاری و مهربانی، همفکری، عدل و انصاف، میهن دوستی، تدبیر و تفکر و مشارکت جویی  از جمله موضوعاتی است که در دستورکار این سازمان قرار دارد و برنامه‌ها در این راستا انجام می‌شود.

وی اظهار داشت: اجرای جشنواره‌ها و برنامه‌های مختلف در سازمان دانش آموزی به دنبال تحقق اهداف تربیتی است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =