۵۴ درصد ثبت کنندگان طرح اقدام ملی مسکن شهر قم تایید شدند

قم - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: از میان چهار هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن شهر قم، تعداد ۲هزار و ۱۵۵ تن در مرحله پالایش فرم(ج) تایید شدند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسن صبوری اظهار داشت: ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در آبان ماه سال‌جاری در استان قم انجام شد و نتیجه پالایش اولیه آن، از امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه به صورت پیامک برای افراد پذیرفته شده ارسال خواهد شد.

وی افزود: از میان چهار هزار متقاضی طرح اقدام ملی شهر قم، تعداد یکهزار و ۸۴۵ تن نفر در مرحله استعلام فرم (ج) حذف شده‌اند.

صبوری ادامه داد: تعداد ۲هزار و ۱۵۵ تن دراین مرحله تایید شده‌اند که افراد واجد شرایط برای ادامه فرآیند کار خود در این مرحله می‌بایست به اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم واقع در بلوار غدیر مراجعه نمایند.

وی گفت: در این طرح اداره کل راه و شهرسازی کارفرما و اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مجری طرح است.

وی توضیح داد: این تعداد از پذیرفته‌شدگان، درمرحله استعلام فرم (ج) و غیر قطعی است و با انجام سایر استعلامات مانند وضعیت مالکیت شخصی و سابقه سکونت، ممکن است تعدادی دیگر از این پذیرفته شدگان حذف شوند.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان قم برای افراد پذیرفته شده پیامک ارسال خواهد شد و کسانی که در این مرحله پذیرفته نشده‌اند می‌توانند از اسفندماه، از طریق کد رهگیری و با ورود به سامانه طرح اقدام ملی پیگیر موضوع حذف خود باشند.

صبوری تصریح کرد: درطرح اقدام ملی مسکن امکان هر گونه خرید و فروش امتیاز این واحدها به لحاظ قانونی وجود ندارد.

وی گفت: اسامی پذیرفته شدگان شهرهای دیگر استان قم و محل مراجعه آن ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

صبوری درپایان اظهار داشت:‌ شهروندان برای دریافت اطلاعات بیشتر، به سامانه طرح اقدام ملی به نشانی www.tem.mrud.ir مراجعه نمایند و سپس با درج کد رهگیری، از زمان و محل ارائه مدارک مورد نیاز مطلع شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =