کلهر: پرسپولیسی بودم اما به خاطر سن کم استقلالی شدم

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از بچگی پرسپولیسی بودم اما به خاطر سن کمی که داشتم پیشنهاد استقلال را پذیرفتم.

«محمود کلهر» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شهرآورد ۹۲ گفت: امید زیادی دارم که شهرآورد بسیار جذابی را مشاهده کنیم چرا که هر۲ تیم در این فصل بسیار با کیفیت نشان داده‌اند. مربیان باید احتیاط را در شهرآورد کنار بگذارند و فقط به فکر فوتبال زیبا باشند.

وی ادامه داد: بازیکنان باید دنبال مسایل فنی خودشان باشند و سراغ حواشی نروند. هواداران نقش مهمی در زیبا شدن بازی دارند و باید آنها هم از حاشیه خودداری کنند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تجربه بالاتر «یحیی گل‌محمدی»، گفت: او در حال حاضر یکی از بهترین مربیان ایران است و این نقطه قوت تیم ما نسبت به استقلال است. بی‌تردید گل‌محمدی شناخت بهتری نسبت به مجیدی از شهرآورد دارد.

وی تصریح کرد: پرسپولیس در تمامی خطوط بسیار قدرتمند است و برخلاف استقلال که در خط دفاع با مشکل جدی رو به رو است پرسپولیس در خط دفاع وضعیت بسیار بهتری دارد.

کلهر در رابطه با پیش‌بینی خود از نتیجه شهرآورد ۹۲ اظهار داشت: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، اما فکر می‌کنم پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک برنده این مسابقه می‌شود. خوشبختانه پرسپولیس در اوج آمادگی قرار دارد و از برد تیم محبوبم اطمینان دارم.

وی در مورد بهترین خاطره خود از شهرآورد گفت: بازی بسیار خوبی در بندرعباس با استقلال بدون حضور تماشاگران انجام دادیم و این مسابقه برای من خیلی جالب بود. در این دیدار از نظر مربیان ۲ تیم من بهترین بازیکن زمین بودم.

بازیکن اسبق تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در پاسخ به این سووال که علاقه اصلی خود کدام تیم است، اظهار داشت: بی تردید من از بچگی پرسپولیسی بودم و اگر ابتدا به تیم استقلال رفتم به خاطر این بود که در سن کم پیشنهاد بسیار بزرگی رسید و وسوسه شدم.

وی در رابطه با تلخ‌ترین خاطره خود از شهرآورد پایتخت گفت: تلخ‌ترین خاطره من مربوط دیداری بود که با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید. فکر می‌کنم سال ۷۴ برگزار شد و به خاطر درگیری‌های به وجود آمده این دیدار در بندرعباس تکرار شد. در این مسابقه در ترکیب اصلی تیم حضور داشتم اما به خاطر بیماری مادرم از نظر روحی شرایط خوبی نداشتم و خواستم از ترکیب خارج شوم.

کلهر در پاسخ به این سووال که دربی‌بازترین مربی چه کسی بود گفت: بی تردید «علی پروین» دربی‌بازترین مربی بود و در استقلال هم «امیر قلعه‌نویی» و «منصور پورحیدری» خیلی سخت می‌باختند.

وی همچنین در مورد دربی‌بازترین بازیکن نیز اظهار داشت: «مجتبی محرمی» شاخص‌ترین بازیکن شهرآورد بود و خودش به معنای واقعی یک تیم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =