مدیران کمیته امداد و شرکت برق آذربایجان‌غربی پاسخگوی سوالات مردم در سامانه ۱۱۱

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)و مدیرعامل  شرکت توزیع نیروی برق استان امروز، دوشنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت هستند.

رسول مقابلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: «عزیز سهندی» از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ و «اکبر حسن‌بگلو» از ساعت ۱۲ تا ۱۴ امروز به سوالات مردم پاسخ می‌دهد.

وی بیان کرد: از ابتدای پاییز امسال حدود ۴۰ مدیر استانی از طریق سامد با مردم ارتباط برقرار کرده‌اند که این روند همچنان ادامه دارد.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز امسال صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

طی سال گذشته بیش از ۴۷ هزار تماس مردمی در سامانه سامد آذربایجان‌غربی برقرار و بخش قابل توجهی از آنها منجر به نتیجه شده بود.

طی هفته های اخیر، علاوه بر معاونان امور اقتصادی و امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، ۲۸ مدیرکل استانی و فرماندار هفت شهرستان شمال، جنوب و مرکز استان در این سامانه حاضر شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها