جشنواره هنرهای تجسمی در تهران برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی ویژه نوروز ۹۹ خبر داد و گفت: این جشنواره در روزهای ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه سازمان زیباسازی شهر تهران؛ برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این جشنواره با حضور هنرمندان رشته‌های گرافیک، تصویرسازی، نقاشی، خوشنویسی، عکاسی، کارتون و کاریکاتور، تذهیب و نگارگری و هنرهای جدید ویژه نوروز ۹۹ برگزار خواهد شد.
وی افزود: برای اولین بار این هنرمندان در کنار هم و از رشته‌های مختلف هنری در روزهای ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه در محل خانه اتحادیه به خلق آثار هنری مشغول خواهند شد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تصریح کرد: در کنار دعوت از هنرمندان رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی، از سایر هنرمندان و غیر هنرمندان که ایده خلاقانه در حوزه هنر با مناسبت نوروز دارند هم دعوت شده تا در روزهایی که این جشنواره برگزار می‌شود با حضور در محل برگزاری جشنواره ایده‌های خود را مطرح کنند و نکته قابل توجه برای این افراد این است که ایده‌های برتر از سوی سازمان زیباسازی خریداری می‌شود.
وی افزود: این آثار از سوی داوران در سه رده A، B و C انتخاب و توسط سازمان زیباسازی در شهر تهران و به مناسبت نوروز اکران می‌شود، همچنین ۳ اثر برگزیده هم به عنوان آثار اول تا سوم نیز انتخاب خواهند شد.
ضرغامی ‌با بیان اینکه قطعا با حضور پرشور هنرمندان مواجه خواهیم شد، خاطرنشان کرد: هموطنان از هر کجای کشور که خواهان حضور در این کارگاه هستند می‌توانند به منظور قوام اتحاد ملی از لباس‌های محلی خودشان به عنوان پوشش بهره بگیرند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تصریح کرد: بعد از ایام نوروز، مبعث حضرت رسول اکرم(ص) و آغاز ماه شعبان و اعیاد شعبانیه را پیش رو داریم و حتما بر این اساس هم اقدام خواهیم کرد تا آثاری که در مجموعه هنرهای تجسمی ‌تولید می‌شوند هم آثار مربوط به نوروز باشند و هم آثار مربوط به این ایام مبارک که در حال برنامه ریزی هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =