۱۴ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۲
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 83657168
۰ نفر

برچسب‌ها

یکهزار تن میوه شب عید برای استان سمنان خریداری شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری سمنان گفت: یکهزار و ۱۰۰ تن میوه به منظور کنترل و حفظ ثبات قیمت در بازار شب عید و تعطیلات نوروز خریداری شد.

مهدی سلامتی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: از مجموع یک هزار و ۱۰۰ تن میوه خریداری شده برای کنترل بازار شب عید در استان سمنان، ۷۰۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری سمنان ادامه دامه داد: میوه‌های خریداری شده برای شب عید تا ۲ هفته آینده به سردخانه‌های استان منتقل می‌شود.

وی بیان کرد: قیمت‌گذاری میوه شب عید یک روز قبل از توزیع انجام می‌شود و در سال‌های گذشته بیست و چهارم تا بیست و پنجم اسفند میوه شب عید بازار استان سمنان توزیع می‌شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری سمنان خاطرنشان کرد: قیمت‌گذاری میوه شب عید براساس شرایط بازار، کیفیت و نوع میوه تعیین می‌شود.

سلامتی تصریح کرد: بخشی از میوه خریداری شده برای تنظیم بازار شب عید امسال در استان سمنان در سردخانه نگهداری و برای تامین نیاز روزهای ابتدایی نوروز ۹۹ توزیع می‌شود.

نوروز ۹۸ حدود ۹۰۰ تن میوه به منظور کنترل و حفظ ثبات قیمت در بازار شب عید و روزهای تعطیل نوروز در استان سمنان توزیع شد که شامل سیب با قیمت ۷۵ هزار ریال و پرتقال با قیمت ۳۹ هزار ریال بود.

اخبار مرتبط