اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت‌های شهدا است

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با گرامی‌داشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: اقتدار، عزت و موفقیت‌های کنونی جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران است.

اقبال عباسی روز یکشنبه همزمان با دومین روز دهه فجر انقلاب اسلامی سال‌جاری در آیین غبارروبی گلزار شهدای شهرستان لردگان تاکید کرد: شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران با جان‌فشانی و رشادت‌های خود مقابل زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی ایستادگی کردند.
وی افزود: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، ترویج آن بین نسل کنونی و انتقال به نسل های بعدی مورد توجه تمامی مسوولان باشد.
عباسی تصریح کرد: تکریم خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران  همواره در دستورکار و جزو برنامه‌های اولویت‌دار مسوولان مختلف دستگاه های اجرایی باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین گفت: مسوولان تکریم خانواده‌های شهدا را مورد توجه و در دستورکار برنامه‌های اولویت‌دار خود قرار دهند.

عباسی روز یکشنبه همزمان با دومین روز دهه فجر انقلاب اسلامی سال‌جاری در دلجویی از خانواده ۲ شهید شهرستان لردگان تاکید کرد: شهیدان دوران انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و حوادث دیگر برای حفظ جمهوری اسلامی رشادت های فراوانی انجام دادند.
وی افزود: سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانش در راه دفاع از آرمان های انقلاب و اسلام به درجه رفیع شهادت نایل شدند.
عباسی تصریح کرد: مسوولان موظفند ضمن گرامیداشت مقام والای شهدا و تکریم خانواده آنان در راستای تبیین عملکرد دستگاه های اجرایی در ۴۱ سال گذشته اقدام کنند.
وی یادآور شد: مسوولان به منظور تقویت و ارتقای کمی و کیفی شاخص های مختلف به خصوص در بخش فرهنگی و به ویژه حوزه ایثار و شهادت تلاش کنند.
به گزارش ایرنا، استاندار و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در این دیدار با خانواده شهیدان "محمد خلیل طهماسبی" و "کاووس خلیل طهماسبی" دیدار و از آنان دلجویی کردند.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری بیش از ۲ هزار و ۴۴۰ شهید تقدیم جمهوری اسلامی ایران کرده است.
لردگان در ۱۸۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

در چهل و یکمین دهه فجر انقلاب اسلامی ۳۰۷ طرح با اعتباری افزون بر ۴ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال در شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری افتتاح می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha