۱۳ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۹
کد خبرنگار: 2469
کد خبر: 83657137
۰ نفر

برچسب‌ها

 هوای پاک، رهاورد خودروهای برقی

تهران-ایرنا- اولین همایش ملی خودروهای آینده با شعار هوای پاک، آسمان آبی، رهاورد خودروهای برقی با حضور منوچهر منطقی دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی آغاز شد و به مدت سه روز ادامه دارد.

اولین همایش ملی خودروهای آینده که امروز یکشنبه آغاز به کار کرد، کارگاه آموزشی پروتکل های ارتباطی و اتصالات ایستگاه های شارژ خودروها و موتورسیکلت های برقی، کارگاه آموزشی خودروهای متصل، پنل بررسی مدل های توسعه کسب و کار وسایل نقلیه برقی و پنل انتقال تجربه بومی سازی ماژورها و قطعات های تک برقی برگزار می شود.
همچنین در این رویداد، توانمندی های فناورانه در صنعت باتری، توانمندی های فناورانه در ساخت خودروهای برقی، توانمندی های فناورانه در ساخت موتورهای الکتریکی، توانمندی های فناورانه در ساخت ایستگاه های شارژ و ارائه توانمندی های فناورانه در ساخت پیشرانه های الکتریکی وسایل نقلیه برقی و زیر ساخت های مرتبط با آن ارائه می شود.
در این رویداد سه روزه نیازهای فناورانه خودروهای ساینا برقی، نیازهای فناورانه اتوبوس برقی شهری و نیز نیازهای فناورانه خودروی دنا پلاس هیبریدی از سوی شرکت های سازنده ارائه می شود.

این رویداد به همت ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد که به همراه نمایشگاه جانبی با حضور شرکت های دانش بنیان از ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برپا است.

برچسب‌ها

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =