۲۲ عنوان برنامه توسط بنیاد شهید تهران بزرگ در دهه فجر برگزار می‌شود

شهرری - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: ۲۲ عنوان ویژه برنامه گرامیداشت دهه مبارک فجر در این استان بزرگ برگزار می‌شود.

حمیدعلی صمیمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تعویض پرچم‌های شهدای انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده شهدای انقلاب و جانبازان و آزادگان و همچنین زندانیان سیاسی قبل از انقلاب از برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در ایام دهه فجربه شمار می‌رود.

وی به برنامه دیگر این سازمان در ایام دهه فجر اشاره کرد و افزود: عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدا در روز پنجشنبه همزمان در سراسر کشور انجام خواهد شد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ عنوان کرد: گردهمایی مادران و همسران شهدا با همکاری باغ موزه دفاع مقدس و شهرداری تهران در ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  انجام می‌شود.

وی شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را از دیگر برنامه های ایام دهه فجر دانست و گفت: برنامه‌هایی نیز برای نوقلمان و نویسندگان در دهه فجر طراحی شده است.

صمیمی یادآور شد: نمایشگاه‌های زیادی توسط خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان در مسیر راهپیمایی در راستای ارائه خدمات مطلوب بر پا می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =