۴۳ طرح اقتصادی و عمرانی در شهرستان محلات به بهره‌برداری رسید

اراک - ایرنا -۴۳طرح اقتصادی و عمرانی روز یکشنبه در دومین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور استاندار مرکزی و مسولاون استانی در شهرستان محلات به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی ۲ طرح نیز آغاز شد.

 استاندار مرکزی در جمع خبرنگاران در محلات به تشریح ویژگی‌های این طرح‌ها پرداخت و گفت: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها ۱۸۸ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است و با بهره‌برداری از آن‌ها زمینه اشتغال ۱۱۴ نفر در شهرستان محلات ایجاد شده است.

سید «علی آقازاده» افزود: بیش از یک‌هزار میلیارد ریال طرح دیگر نیز تا اوایل سال ۹۹ در شهرستان محلات تعریف شده است که با بهره‌برداری از آنها ۲۵۰ فرصت شغلی دیگر برای جوانان این خطه ایجاد می‌شود.

استاندار مرکزی ادامه داد: حل مشکلات اقتصادی شهرستان محلات نیز با جدیت در دستور کار است و امید است با تسریع در این خصوص، گام‌های بلندتری در توسعه اقتصادی این شهرستان برداشته شود.

آقازاده اظهار داشت: در ایام‌الله دهه مبارک فجر یک‌هزار و ۲۵ طرح عمرانی و اقتصادی در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی ۹۹ طرح اقتصادی و عمرانی نیز آغاز می‌شود.

بیش از ۶ هزار و ۴۵۰ برنامه فرهنگی، ورزشی، عمرانی و اقتصادی در دهه مبارک فجر استان مرکزی برگزار می‌شود.

محلات به مرکزیت شهری به همین نام  یکی از شهرستان‌های ۱۲ گانه استان مرکزی است که از شمال به قم و آشتیان، از جنوب به اصفهان و گلپایگان، از غرب به خمین و اراک و از شرق به دلیجان محدود است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =