۲۳ پروژه آموزشی مازندران دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

ساری - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران گفت که همزمان با چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۳ پروژه آموزشی، فرهنگی و تربیتی در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس مازندران ، قربانعلی شیرزاد افزود : این پروژه ها در قالب ۹۹ کلاس درس در مناطق مختلف استان افتتاح می‌شود که با بهره‌برداری از آن‌ها بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز از فضای مناسب آموزشی برخوردار می‌شوند. 
وی ادامه داد : این تعدادپروژه با زیربنای ۲۰ هزار و ۱۲۳ مترمربع و با اعتباری افزون ۴۳ میلیاردتومان از محل اعتبارات دولتی و مشارکت خیرین احداث شده‌اند. 
مدیرکل نوسازی مدارس مازندران اظهار داشت: در حالی که در سال گذشته ۴۶ پروژه با ظرفیت ۲۳۹ کلاس درس و با زیربنای ۴۱ هزار و ۴۱۵ مترمربع به ظرفیت فضای آموزشی استان اضافه شده بود، تا پایان سال جاری ۶۱ پروژه با ظرفیت ۲۹۹ کلاس درس احداث می شود که زیربنای آنها ۵۷ هزار و ۲۳۹ متر مربع است.
وی با اشاره به حضور موثر خیرین مدرسه ساز در اهدا، ساخت و تجهیز پروژه ها گفت: حضور خیرین مدرسه ساز که با نیات خالص در راه اعتلای فرهنگی استان پا به این عرصه گذاشته اند، موجب قوت قلب همه ما و ایجاد روحیه ایثار و از خودگذشتگی در بین آحاد جامعه می گردد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =