یک‌هزار قلم کالای صنعت نفت بومی‌سازی شد

اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از بومی‌سازی یک هزار قلم کالای مورد نیاز در صنعت نفت طی یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، احمد محمدی در نخستین روز از دهه مبارک فجر و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان، اظهارداشت: این تعداد کالای مورد نیاز این صنعت از دهه فجر سال گذشته تا امروز تولید شده است.

وی ادامه داد: بومی سازی یک‌هزار قلم کالای مورد نیاز صنعت نفت با تلاش جوانان متعهد و پرتوان کشور طی همکاری که توسط بخش خصوصی صورت گرفت، عملی شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تصریح‌کرد: در راستای به حداقل رساندن نیاز به کالا و خدمات خارجی، عظم و اراده ملی وجود داشت تا تحمیل کنندگان تحریم‌ به ملت ایران با شکست روبه‌رو شود.

محمدی در بخش دیگری از این دیدار خاطرنشان کرد: بدون شک استقلال، خودباوری و اتکا به توان داخلی را باید از مهمترین دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی برای کشور و صنعت نفت دانست.

بر اساس این گزارش، در آذرماه هم‌زمان با یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان و هفدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت حفاری، فهرستی مشتمل بر نام هفت هزار و ۵۰۰ قلم کالای مورد نیاز صنعت نفت در اختیار سازندگان داخلی قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =