مدیرکل صدا و سیمای ایلام: نقش رسانه‌ها در انتخاب اصلح انکارناپذیر است

ایلام - ایرنا - مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: نقش رسانه‌های جمعی در روشنگری مردم و آگاهی‌بخشی به آنها نسبت به موضوع انتخابات و انتخاب یک فرد کارآمد و شایسته به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی غیرقابل انکار است.

محمد بازوند شامگاه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان ایلام با موضوع دهه فجر و انتخابات اظهار داشت: رسانه‌ها در واقع میدان‌دار و خط مقدم معرفی داوطلبان شایسته و اصلح به افکار عمومی هستند تا مردم در میان تعداد زیاد داوطلبان بهترین فرد را انتخاب کنند.

وی افزود: اما رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و داوطلبان باید با رعایت اصل بی‌طرفی نهایت تلاش خود را در ترغیب و تشویق واجدان شرایط رای برای مشارکت حداکثری در انتخابات را داشته باشند.

بازوند یادآور شد: صدا و سیما به عنوان رسانه فراگیر، تولید و پخش برنامه‌های مختلف با محتوای انتخابات را در سین برنامه‌های خود دارد که از رادیو، تلوزیون، خبر و معاونت فضای مجازی انتشار می‌یابد.

به گفته وی راه‌اندازی ۶ رادیو موج اف ام، چهار هزار دقیقه برنامه دهه فجر و بیش از ۶ هزار دقیقه با محتوای انتخابات از سیما و در رادیو تولید و پخش ۶ هزار و ۵۰۰ دقیقه برنامه در مورد انتخابات از جمله برنامه‌های صدا و سیمای مرکز ایلام است.

رییس ستاد دهه فجر ایلام هم گفت: برای برگزاری جشن های دهه فجر ۲۱ کارگروه تشکیل شده که یکی از این کارگروه‌ها رسانه و اطلاع‌رسانی به ریاست صدا و سیماست که مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور در صدا و سیما و سایر رسانه‌ها به انتشار عملکرد یک ساله خود جهت اطلاع مردم می‌پردازند.

حجت‌الاسلام علی چراغی‌پور افزود: بیش از سه هزار و ۵۰۰ برنامه همزمان با دهه مبارک فجر و در بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مناطق مختلف استان برگزار می‌شود که شاکله اصلی این برنامه‌ها را حضور جوانان و نوجوانان تشکیل داده است.

وی با بیان اینکه در ۲۵ نقطه اصلی استان جشن‌های دهه فجر برگزار می‌شود، از اهتزار ۳۰ هزار پرچم در روز ۲۲ بهمن در سراسر استان و حضور وزیر آموزش و پرورش به عنوان سخنران اصلی در راهپیمایی ۲۲ بهمن استان خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =