استقبال از جلسات هیات اجرایی  کمیته ملی المپیک در ۲ فدراسیون ورزشی

تهران- ایرنا- پنجاه و پنجمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در ۲ فدراسیون دوومیدانی و کاراته برگزار و با استقبال خوبی از سوی مسوولان و پرسنل این ۲ فدراسیون مواجه شد.

کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک در خصوص نشست امروز هیات اجرایی اظهار داشت: در ادامه سیاست‌های کمیته مبنی بر بازدید از فدراسیون‌های ورزشی مختلف و برگزاری جلسات هیات اجرایی در آنها، نشست امروز (شنبه) هیات اجرایی را همزمان با بازدید از بخش‌های مختلف و دیدار با مدیران و کارمندان آن، در ۲ فدراسیون برگزار کردیم.

وی افزود: رضا صالحی امیری و اعضای هیات اجرایی با حضور در فدراسیون‌های دوومیدانی و کاراته و در حاشیه جلسه هیات اجرایی در فضایی صمیمی با مدیران و کارکنان این ۲ فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرده و در این دیدار از زحمات آنها از سوی رییس کمیته ملی المپیک تشکر و قدردانی به عمل آمد.

سعیدی خاطر نشان کرد: در نشست اول هیات اجرایی در فدراسیون دوومیدانی، رییس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از زحمات روسای سابق فدراسیون از تلاش‌های ایرج عرب سرپرست فعلی فدراسیون که گزارش مبسوطی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده و در دست اجرا جهت آماده سازی بهتر تیم‌های ملی برای حضور در بازی‌های المپیک ارائه کرد، از تمامی مسوولان اجرایی فدراسیون، کادر فنی و دست اندرکاران آن تشکر کرد.

سعیدی تصریح کرد: همچنین مقرر شد تا قبل از پایان سال جاری یا در سه ماهه نخست سال آینده بنا بر اولویت و ضرورت‌های این فدراسیون،حمایت و پرداخت‌های لازم صورت پذیرد که البته منوط به تامین اعتبار و دریافت منابع جدید از سوی کمیته است. علاوه بر این، در خواست فدراسیون سه گانه برای میزبانی رقابت‌های بین المللی که اسفندماه در کرج برگزار می شود، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در حد مقدورات حمایت‌های لازم از آن به عمل آید. درخواست فدراسیون ژیمناستیک نیز جهت اعزام به رقابت‌های جهانی استرالیا و فدراسیون بوکس جهت اعزام به مسابقات کسب سهمیه المپیک به کشور چین نیز بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

وی گفت: در ادامه نشستی نیز با رییس فدراسیون کاراته و مسوولین اجرایی و کادر فنی آن در محل فدراسیون کاراته داشتیم که رییس فدراسیون گزارشی کامل و مبسوطی از شرایط ملی پوشان و روند آماده سازی و کسب سهمیه ارائه کرد و تصمیم بر آن شد برای حل برخی مشکلات زیر ساختی این رشته، جلسات هم‌اندیشی برگزار و بررسی های لازم جهت تقویت زیر ساخت‌های این فدراسیون انجام شود.

در ادامه رضا صالحی‌امیری ضمن قدردانی از زحمات روسای سابق فدراسیون با توجه به اینکه کاراته جزو رشته‌های شانس بالای کسب مدال در المپیک محسوب می‌شود، از سوی کمیته ملی المپیک حمایت‌های ویژه در دستور کار قرار گرفت و در پایان نشست هیات اجرایی برخی درخواست‌های فدراسیون‌های مختلف نیز مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =