یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی ضروری است

سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی و خون شهدا برای مراقبت از مسیر انقلاب اسلامی ضروری است و این مقوله مهم همیشه باید مورد توجه قرار بگیرد.

سردار حسن حسن‌زاده شامگاه شنبه در یادواره شهدای پایگاه بسیج ثارالله در مسجد اهل بیت(ع) سمنان ابراز داشت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی نماد انقلاب است که با خونش نهال انقلاب را حیاتی دوباره بخشید و مردم را در پای بندی به انقلاب اسلامی مصمم‌تر کرد.

وی اظهار داشت: اربعین سید شهیدان مقاومت را پشت‌ سر نگذاشته‌ایم و جهان اسلام اندوهگین شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی است.

حسن زاده ادامه داد: این که دشمن می‌گوید حاضر به مذاکره هستیم نشان می‌دهد درک درستی از مقاومت ندارد.
وی اظهار داشت: سردار حاج قاسم سلیمانی نماد شجاعت و تدبیر بود و امروز افراد، مرد عمل، ایستادگی و تدبیر نیستند.
حسن‌زاده افزود: حاج قاسم سلیمانی ۲۰ سال پیاپی به صورت سریالی شکست را به دشمنان هدیه داد و دشمن از هراس، او را به صورت ناجوانمرانه به شهادت رساند.
وی بیان کرد: دشمن در این گمان بود در صورت نبود سردار سلیمانی معامله قرن به ثمر می‌نشیند اما دشمنان باید بدانند افراد در مکتب انقلاب و اسلام رشد یافتند و راه سردار حاج قاسم سلیمانی را ادامه می‌دهند و دشمن رنگ پیروزی نخواهد دید.
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران خاطرنشان کرد: حضور ۳۰ میلیون نفر در تشییع پیکر شهید سردار حاج قاسم سلیمانی به جهان ثابت کرد انقلاب زنده و دارای محبوبیت بین ملت است و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم ناکام گذاشت.
وی با اشاره به حمله موشکی به پایگاه نظامی آمریکا در عراق، افزود: در این حمله آمریکا نتوانست غلطی کند و کوچکترین پاسخی دهد و ایران نشان داد موشک نقطه زن دارد.
وی اضافه کرد: تشییع پیکر شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش یوم الله بود و اقتدار کشور را به جهانیان نشان داد.
حسن‌زاده ادامه داد: حضور پرشور مردم در تشییع پیکر شهید سردار حاج قاسم سلیمانی نشان از زنده بودن انقلاب اسلامی است.