نامزدهای انتخاباتی از ایجاد مشکلات ترافیکی خودداری کنند

خرم‌آباد - ایرنا - دادستان عموم و انقلاب خرم‌آباد گفت: نامزدهای انتخاباتی از ایجاد مشکلات ترافیکی و مزاحمت های غیر قانونی برای مردم بطور جدی خودداری کنند و اطمینان داشته باشند که انجام تبلیغات غیر قانونی به اعتبار آنها لطمه می‌زند.

سعید رازانی عصر شنبه در جلسه توجیهی نامزدهای انتخاباتی حوزه خرم‌آباد و چگنی که در محل سالن جلسات پردیس علامه طباطبایی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد، اظهارداشت: دیدار نویسی صراحتا در قانون جرم شناخته شده اما برخی نامزدها از هم اکنون اقدام به دیوارنویسی کرده اند و با نوشتن نام خود و اضافه کردن واژه ۱۰۰درصد اقدام به این کار می‌کنند.
رازانی افزود: این کار نه تنها به تبلیغات یک نامزد کمک نمی‌کند بلکه مردم با دیدن نام این افراد ممکن است نظر خود را نسبت به وی تغییر دهند.
وی ادامه داد: راه انداختن کاروان های تبلیغاتی در کوچه و خیابان و همچنین معابر شهر با توجه به اینکه به اندازه کافی تنگ و محدود هستند بدون شک ترافیک بسیار سنگینی ایجاد شده و برای شهروندان مشکلات به وجود می‌آید.
دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد مرکز استان اظهار داشت: در روز رای گیری طرفداران نامزدهای انتخاباتی از تجمع در مقابل شعب اخذ رای خودداری کنند زیرا هم باعث ایجاد مسائل امنیتی میشوند و هم با این کار طرفداران دیگر نامزدها را نیز تشویق به این کار خواهند کرد.
وی افزود: دیوار ادارات، اماکن عمومی و منازل مردم و همچنین تابلوهای راهنمایی رانندگی نه تنها محل درستی برای چسباندن پوستر های تبلیغاتی نیست بلکه اقدام به این عمل جرم محسوب میشود.
رازانی اظهار داشت: دستگاه قضا در کنار همه اقشار جامعه ایستاده است و تلاش میکند تا انتخاباتی بسیار پرشور در استان انجام شود اما از همه نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنها تقاضا دارم نسبت به اقدامات غیرقانونی در تبلیغات انتخاباتی نهایت دقت و حساسیت خود را به کار گیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =